Weterynaria Kraków

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
facetfacet15
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2019, o 20:46

Weterynaria Kraków

Post autor: facetfacet15 »

Witam, miałem zamiar wybierać się na kierunek weterynaria. Wszystko okej, wszędzie się zarejestrowałem. Problem jest tylko z Krakowem. Jak czytamy na stronie:
Osoby zainteresowane studiami na kierunku weterynaria o profilu praktycznym, proszone są o bieżące przeglądanie strony Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Wchodząc na ERK uniwersytetu Rolniczego nie ma w podanych wgl. Weterynarii a inne już są. Czekam już tak na pojawienie się go na liście od jakichś dwóch tygodni.. Czy coś robię nie tak? Prosiłbym o pomoc, wyrozumiałość i prostą odpowiedź bo jestem zdesperowany i już nie myślę. Przepraszam za problem i pozdrawiam! Marcin
wtornamaturzystka
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2018, o 13:39

Re: Weterynaria Kraków

Post autor: wtornamaturzystka »

W związku z trwającymi procedurami związanymi z powołaniem kierunku WETERYNARIA o profilu praktycznym informujemy, że szczegóły związane z rejestracją zostaną podane niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej decyzji MNiSW o uruchomieniu kierunku weterynaria o profilu praktycznym. Rekrutacja na kierunek weterynaria będzie prowadzona za pośrednictwem systemu ERK Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Jednocześnie informujemy, że nie jest nam znana data przekazania decyzji MNiSW.
Mam kontakt z Krakowem i mogę ci powiedzieć, że lepiej zapisać się gdzie indziej bo tam nikt nie wie co się dzieje i czy to wgl ruszy. Taki chaos organizacyjny jest tam cechą rozpoznawczą i generalnie trzeba się przyzwyczaić do tego. Wiem, że teraz próbują coś pozmieniać, żeby to się bardziej trzymało kupy, no ale co z tego wyjdzie to na razie nie wiadomo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość