Chemia na medycynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malba
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2019, o 10:23

Chemia na medycynie

Post autor: malba »

Niektóre uczelnie np. Uniwersytet Medyczny w Łodzi umożliwia dostanie się na lekarski bez wymaganej matury z chemii, w związku z tym mam takie pytanie czy nie ucząc się rozszerzonej chemii w liceum da się potem radę na studiach z tym przedmiotem? Niby słyszy się że chemia licealana a ta na studiach to zupełnie co innego ale z drugiej strony dwa lata bez styczności z tym przedmiotem...
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Chemia na medycynie

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Beda wyklady, seminaria, zeby sie wszystkiego nauczyc. Na lekarskim sa chyba wieksze zmartwienia niz chemia - poradzisz sobie!
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Chemia na medycynie

Post autor: fenytoina »

Luzik, serio. Ja miałam ostatni raz do czynienia z chemią z 6 lat temu na maturze i zdałam egzamin z chemii w 1 terminie. Zależy od uczelni, ale da się przeżyć.
Matik16
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, o 14:34

Re: Chemia na medycynie

Post autor: Matik16 »

XDDD Na umedzie w Łodzi chemia jest największym problemem, jeśli nie mieliście chemii rozszerzonej w liceum to nawet nie próbujcie tu iść.
JebacZakKopcinskiego
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, o 14:36

Re: Chemia na medycynie

Post autor: JebacZakKopcinskiego »

Nie ,ta chemia na umedzie jest pojebana. Bez podstaw skonczysz swoja przygode na 1szym semestrze. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości