Zapłodnienie przez zabrudzone spodnie

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Fryga
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, o 17:10

Zapłodnienie przez zabrudzone spodnie

Post autor: Fryga »

Witajcie kieruje to pytanie do osób mających styczność z medycyna ( lekarzy, studentów medycyny itp) mój problem jest bardużo głupi ale naprawdę bardzo mnie to nurtuje. Kiedyś bardzo się spieszyłam ( byli to na początku roku) i musiałam pilnie wyjść wzięłam meska bielizne z pralki ( czekaly na pranie) i założyłam nie bylo widac gołym okiem plemnikow nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki to był dzien cyklu po tym przez 2 miesiAce nie miałam okresu ( miałam wtedy bardzo stresujący czas) i przez cały jeden miesiąc nie miałam a w następnym miesiacu chyba jakoś 14. Dostałam bardzo mocna piłka w brzuch ze zaczelam krwawic nie poszłam z tym do lekarza w następnym miesiącu miałam skapy i jasny okres a potem już miałam regularne i normalne do tej pory. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość ciąży gdy założyłam sobie te bokserki wyciągnięte z pralki wiem ze plemniki szybko obumieraja ale denerwuje się. Co o tym myślicie proszę o poradę.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czy jest mozliwosc ciazy ?

Post autor: Mårran »

Nie, nie ma
Pani Buka
Fryga
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, o 17:10

Re: Czy jest mozliwosc ciazy ?

Post autor: Fryga »

Mårran pisze:
11 lip 2019, o 17:48
Nie, nie ma
A wiesz może ile są w stanie przezyc plemniki na bieliznie i czy wgl mogą wgl być tam skoro wczęśniej nie było stosunku ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości