Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
medyk50
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2019, o 16:44

Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: medyk50 »

czy warto podejść do 4 poprawy matury w przyszłym roku , udało się komuś poprawić maturę z n-tym razem ?, jak to na was wpłynęło psychicznie ?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: James Bond »

Poprawiałem 4x. Zakończyłem rok temu ;)
medyk50
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2019, o 16:44

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: medyk50 »

czemu zakończyleś ? ja sprawdzałem wynik i biol ponad 50 a chemia jeszcze gorzej ale sie nie poddaje
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: James Bond »

Starość nie radość. 26 na karku
hitomixxx
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:53

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: hitomixxx »

Jest też spora różnica między "26 na karku" i poprawianiem matury 4 razy, a pisaniem np. pierwszy raz w tym wieku IMO. Jeśli miało się 4 próby i nie wyszło to powinno się wyluzować z kolejnym poprawianiem matury dla własnego dobra psychicznego. :)
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: James Bond »

Otóż to ;)
Awatar użytkownika
Hymenophyllum
Posty: 123
Rejestracja: 12 sty 2012, o 14:38

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: Hymenophyllum »

medyk50 pisze:
3 lip 2019, o 16:55
czy warto podejść do 4 poprawy matury w przyszłym roku , udało się komuś poprawić maturę z n-tym razem ?, jak to na was wpłynęło psychicznie ?
Jak z każdym rokiem wynik masz coraz wyższy to poprawiaj do skutku, w przeciwnym wypadku odpuść.

Pisałem maturę 3 razy, w ubiegłym roku nawet nie musiałbym bo progi bardzo spadły, więc dostałbym się nawet ze starym wynikiem. Niemniej, co roku skutecznie poprawiałem maturę.
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Czy warto poprawiać maturę 4 raz ?

Post autor: Dr_Wstrzas »

medyk50 pisze:
3 lip 2019, o 16:55
czy warto podejść do 4 poprawy matury w przyszłym roku


Kurczę skoro za 4 razem wynik oscyluje w okolicach 50% , to może robisz jakiś błąd podczas nauki ? Bądź uczysz się za mało ? Napisz jak wyglądają twoje przygotowania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości