Rekrutacja na studia po terminie/ 2 nabór

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Loket
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2018, o 13:02

Rekrutacja na studia po terminie/ 2 nabór

Post autor: Loket »

Cześć i czołem!
Nie wiedziałem do końca jak zatytułowac mój wpis za co przepraszam. Zastanawiam się czy jest możliwość rekrutacji po wyznaczonym terminie w harmonogramie. Dodam że chodzi tutaj o wum (studiowałem już na innym kierunku na umb także wiem jakie są uczelnie i jak małe są szanse). Spóźniłem się z opłata z powodu obowiązków a dostałbym się z 1 listy. Myślicie że na takie fizjo będzie 2 nabór, czy za wczasu przygotować się na przeniesienie po 1 roku?
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Rekrutacja na studia po terminie/ 2 nabór

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Skoro sam wiesz, ze szanse na dodatkowy nabor sa male, to chyba sprawa jest oczywista.
Ew., jak masz _bardzo_ dobry powod, pisz do Komisji Rekrutacyjnej.

Swoja droga, ciekaw jestem, jakie to trzeba miec obowiazki, by przez ~2 miesiace (sic!) nie zrobic przelewu.
Loket
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2018, o 13:02

Re: Rekrutacja na studia po terminie/ 2 nabór

Post autor: Loket »

Poprawialem maturę i miałem nadzieję na dostanie się na wymarzony kierunek. Czekałem z opłatami aż do otrzymania wyników, po którym miałem lekkiego doła. Organizowalem przyjęcia i tak o to przegapiłem ten termin od 4 lipca do 8.
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Rekrutacja na studia po terminie/ 2 nabór

Post autor: Tecolote »

Na WUM raczej marne szanse na rekrutację uzupełniającą, jeżeli o fizjoterapię chodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości