ŚUM dojeżdżanie na zajęcia z Krakowa do Katowic - realne?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gipsik88
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2018, o 19:16

ŚUM dojeżdżanie na zajęcia z Krakowa do Katowic - realne?

Post autor: Gipsik88 »

Do studentów ŚUM Katowice: Znacie kogoś kto dojeżdża na zajęcia z Krakowa do Katowic?
ślązakzimportu
Posty: 321
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:22

Re: ŚUM dojeżdżanie na zajęcia z Krakowa do Katowic - realne?

Post autor: ślązakzimportu »

To mało realne, a na pewno bardzo uciążliwe.
Zajęcia mogą nie być zblokowane, szczególnie na pierwszych dwóch latach - część zajęć od 8, druga część od 15 w ciągu tego samego dnia (w Katowicach jest 20 grup dziekańskich).
Natomiast od 3 roku zajęcia na Wydziale w Katowicach są rozsiane po kilku miastach aglomeracji śląskiej (Chorzów, Sosnowiec, Zabrze, Siemianowice Śląskie).

Ogólnie uczelnia jest ponadto mocno antystudencka - gównie z racji tego że jest masówką (w tym roku 1016 miejsc na kierunku lekarskim na SUM).
Przeżyłem na własnej skórze - odradzam.
Gipsik88
Posty: 18
Rejestracja: 13 cze 2018, o 19:16

Re: ŚUM dojeżdżanie na zajęcia z Krakowa do Katowic - realne?

Post autor: Gipsik88 »

Nie ma żadnej możliwości zamienienia grup aby nie mieć na 8:00 ? Ja chciałam pierwszy rok tu zaliczyć, bo zabraknie mi paru pkt do Krakowa, a po pierwszym roku znowu zawalczyć o CMUJ.
ślązakzimportu
Posty: 321
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:22

Re: ŚUM dojeżdżanie na zajęcia z Krakowa do Katowic - realne?

Post autor: ślązakzimportu »

Możliwości pewnie są.
Ale przygotuj się, że dziekanat będzie Ci rzucał kłody pod nogi. Niestety ale jeżeli jesteś jedną z tysiąca, to nie będę szczególnie się Tobą interesować.

Poniżej masz link do planu zajęć z zeszłego roku dla semestru zimowego i letniego, także możesz sobie popatrzeć jak to wygląda.

Kod: Zaznacz cały

sum.edu.pl/harmonogramy-wlk
Trzymam kciuki, że jednak uda się dostać do Krakowa :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości