Problem ze starą sierścią psa

daromir
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2019, o 11:34

Problem ze starą sierścią psa

Post autor: daromir »

Hej, mam owczarka niemieckiego i ostatnio zaczął gubić sierść. Problemem jest to, że sierść gromadzi się w domu na podłodze i na meblach, ciężko jest później ją posprzątać. Ostatnio znalazłem taką rękawice [mod]. Co o niej myślicie, czy usunie starą sierść psa?
Awatar użytkownika
ojeja
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2009, o 20:17

Re: Problem ze starą sierścią psa

Post autor: ojeja »

psy gubią sierśc przez cały czas. Raz mniej, a raz więcej intensywnie. Rękawica jest dobra jeśli głaszczesz psa od razu go przeczesując tą rękawicą. Niestety, zdjęcie usunął mod, więc podgląd jest niemożliwy. Ale mimo tej rękawicy, pozostaje (i to chyba najskuteczniejszy sposób) systematyczne sprzątanie :)
Renata Wolgiemut
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 07:48

Re: Problem ze starą sierścią psa

Post autor: Renata Wolgiemut »

Wiedziałam że mając psa nie będzie łatwo z zachowaniem czystości w domu. Ale ostatnio to wszystko mnie przerosło. Dlatego kupiłam w iRobota. Stary odkurzacz niby coś tam sprzątał ale nie radził sobie z dywanami. Od kiedy mam odkurzacz automatyczny po sierści nie ma ani śladu. Zbiera ją dokładnie z każdej powierzchni bez najmniejszego problemu :)
Aneta Zaj
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2021, o 11:39

Re: Problem ze starą sierścią psa

Post autor: Aneta Zaj »

Rękawice w mojej opinii działają tak sobie. Pani z salonu pielęgnacji poleciła mi taką szczotkę, która ma metalowe małe ząbki i bardzo dobrze wyczesuje podszerstek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość