Analityka medyczna ŚUM 2019

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Medlab
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2019, o 12:47

Analityka medyczna ŚUM 2019

Post autor: Medlab »

Hej :)
Kto z Was wybiera się na analitykę na ŚUM ?
ślązakzimportu
Posty: 321
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:22

Re: Analityka medyczna ŚUM 2019

Post autor: ślązakzimportu »

Hej:)

Odradzam ten kierunek - bardzo niskie wynagrodzenie po ukończeniu studiów, poza tym miasto Sosnowiec średnio zachęcające.

Może lepiej wziąć udział w rekrutacja na stacjonarną farmę na Uniwersytecie w Opolu?
Medlab
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2019, o 12:47

Re: Analityka medyczna ŚUM 2019

Post autor: Medlab »

Namawia Pan każdego do rekrutacji na farmacje w Opolu, wszędzie dodaje Pan posty i neguje inne kierunki.
Po 1- nie każdy chce studiować farmacje, dostałem się na oba kierunki i jako że moje zainteresowania bardziej idą ku medycynie laboratoryjnej wybrałem analityke.
Po 2- Uniwersytet Opolski i farmacja na WYDZIALE CHEMII to jednak słaba perspektywa w stosunku do Uniwersytetu Medycznego.
Jako że dużo kandydatów na studia korzysta z forum a nikt nie wiedział że nagle Opole otworzyło rekrutacje, postanowił Pan w ten sposób zareklamować nowo powstały kierunek.
ślązakzimportu
Posty: 321
Rejestracja: 3 lip 2012, o 20:22

Re: Analityka medyczna ŚUM 2019

Post autor: ślązakzimportu »

Czuję się wywołany do tablicy, zatem odpowiem w innym wątku
post919120.html#p919120
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości