Analityka medyczna: studiowanie i poprawa matury

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
biolchemiczny
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2018, o 11:46

Analityka medyczna: studiowanie i poprawa matury

Post autor: biolchemiczny »

Pytanie do studentów analityki medycznej - obecnych i byłych.

1) Czy uważacie, że analityka medyczna to dobry kierunek, by móc przygotowywać się do poprawy matury i jednocześnie uczyć się na zajęcia?
2) Czy w razie niepowodzenia na poprawce, warto kontynuować te studia, czy lepiej je porzucić i zacząć np. studiować farmację, bądź inny kierunek pokrewny?

Dostałem się zarówno na analitykę med., jak i farmację, ale zdecydowałem się na analitykę. Trochę żałuję, bo po farmacji byłby lepszy start, jeśli chodzi o pracę.
Dodam, że moim celem jest lekarski.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Analityka medyczna: studiowanie i poprawa matury

Post autor: Nitrogenium32 »

biolchemiczny pisze:
11 sie 2019, o 18:19
Dostałem się zarówno na analitykę med., jak i farmację, ale zdecydowałem się na analitykę. Trochę żałuję, bo po farmacji byłby lepszy start, jeśli chodzi o pracę.
Dodam, że moim celem jest lekarski.
Jeżeli Twoim celem jest lekarski, to dlaczego wybrałeś analitykę medyczną?
biolchemiczny
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2018, o 11:46

Re: Analityka medyczna: studiowanie i poprawa matury

Post autor: biolchemiczny »

Nitrogenium, wybrałem analitykę med., dlatego, że nie dostałem się w tym roku na lekarski. Chciałem zacząć coś studiować i ewentualnie przygotowywać się do poprawki matury.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Analityka medyczna: studiowanie i poprawa matury

Post autor: Nitrogenium32 »

Moim zdaniem lepiej zostać w domu na rok i na spokojnie przygotować się do poprawy matury, bo przy natłoku zajęć może to być ciężkie. Nie jest to niemożliwe, ale jest to ciężkie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości