Przedwczesny wytrysk

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Adam_szybki_93
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:39

Przedwczesny wytrysk

Post autor: Adam_szybki_93 » 28 kwie 2019, o 15:46

Witam. Mam 26 i od 6 lat tą samą partnerkę. Sex uprawiamy rzadko, prawie wogole. Ale za to często zadowalamy się oralnie gdyż ja i moja partnera to lubimy. Niestety mam problem z przedwczesnym wtryskiem. Kiedy partnerka piesci mnie ręką to jest w miarę. Ale jak zacznie oralnie to chwila moment i koniec. Czasem zdarza się jednak że ciężko mnie doprowadzić do orgazmu. Częściej wypadam za szybko, lecz rzadko rezygnujemy gdyż nie mogę dojść. Boję się że mogłem do tego doprowadzić zbyt częstą masturbacja. Potrafiłem się masturbowac codziennie, nawet 2-3 razy dziennie przy filmach dla dorosłych. Czy przez to może być to spowodowane? Miał ktoś podobny problem i sobie z nim poradził? Da się wyleczyć ta przypadłość czy zostają mi tylko preparaty opozniajace?

psycholożka
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 22:53

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: psycholożka » 28 kwie 2019, o 23:10

Cześć, co prawda nie jestem mężczyzną, ale trochę się znam na temacie. Kompulsywna i częsta masturbacja może sprawić, że staje się to mechaniczne. Więc z jednej strony można mieć problem z orgazmem, ponieważ jest się przyzwyczajonym tylko do jednego sposobu osiągania go (dlatego jak partnerka zaspokaja Cię ręką to jest ok), a z drugiej strony przez tą mechanizację można mieć problem z przedwczesnym wytryskiem. A może do tego dochodzi coś jeszcze - stres, problemy, kompleksy, dodatkowo wzmacniane przez lęk przed wczesnym wytryskiem. Ja mojemu partnerowi poradziłabym najpierw udać się do seksuologa, gdzie pomagają z takimi rzeczami - a jeśli to kwestia medyczna to tym bardziej oni to ocenią. Przedwczesny wytrysk to częsta przypadłość, którą jak najbardziej się leczy i się z tego wychodzi. Wizyta u seksuologa może dla mężczyzny wydać się niemęska, ale zapewniam, że to niczego nie ujmuje, a wręcz dodaje - facet, który odważnie chce się zmierzyć ze swoim problemem jest jeszcze bardziej męski. A opóźniacze nie wyleczą tego problemu, tylko go chwilowo zredukują. Więc trzymam kciuki za decyzję i pamiętaj, że dla swojej partnerki jesteś na pewno bardzo męski!

bestmed90
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2019, o 15:47

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: bestmed90 » 5 wrz 2019, o 11:07

Mam dokładnie taki sam problem. Albo dochodze szybko albo nie dochodze wcale i wtedy dziewczyna przynajmniej się cieszy bo ma tak długo jak chce :P Niestety nie znalazłem rozwiązania tego problemu i powód chyba jest u nas taki sam :)

klaremosa
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, o 07:19

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: klaremosa » 28 kwie 2020, o 07:26

może znam sposób aby tobie pomóc. Moja dziewczyna mówiła że miała wcześniej faceta który kończył po 30 - 50 sekundach jak tylko wszedł do środka łykał ukradkiem jakieś tabletki kiedyś znalazła nazywały się Stud pills czy jakoś tak, podobno dawał radę po nich wytrzymać nawet 10min. więc może poszukaj informacji o tym specyfiku.

ODPOWIEDZ