Fizyka - zadania i arkusze maturalne

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
JanekJanek
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, o 14:11

Fizyka - zadania i arkusze maturalne

Post autor: JanekJanek »

Hej wszystkim :)

Będę pisał w tym roku maturę z fizyki i z tego powodu poszukuję zbiorów/stron z zadaniami maturalnymi, takiego rodzaju, jakie pojawiają się na maturze, najlepiej z rozwiązaniami. Najbardziej odpowiadają mi miejsca, gdzie zadania są poukładane ze względu na działy, co poprawia czytelność.

Jak dotąd znalazłem tylko książki "Teraz Matura - zadania i arkusze maturalne" oraz próbne matury Nowej Ery. Widziałem też książki z arkuszami Operonu, ale słyszałem, że są niedokładne i pełne błędów.

Czy ktoś mógłby mi polecić darmowe/płatne miejsca (zarówno strony internetowe jak i zbiory) z przygotowanymi zadaniami stricte maturalnymi/arkuszami egzaminacyjnymi? Jeśli chodzi o zbiory, to zależałoby mi, by takowy zawierał tylko zadania czysto maturalne. Niestety mam wiele do nadrobienia i w przeciągu ośmiu miesięcy nie zdążę przerobić wszystkiego rodzaju zadań.

Szukałem też strony ze wszystkimi ubiegłymi maturami, wraz z tymi poprawkowymi oraz próbnymi, jednak wiele z miejsc zawiera tylko części z niektórych lat. Czy ktoś zna jakąś całościową bazę? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Penny+Lane
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2016, o 07:35

Re: Fizyka - zadania i arkusze maturalne

Post autor: Penny+Lane »

Polecam zbiór zadań CKE:
Matura_Zbiór_zadań_Fizyka.pdf
(6.25 MiB) Pobrany 350 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości