Sex na studiach

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
triceps86
Posty: 1
Rejestracja: 9 paź 2019, o 13:24

Re: Sex na studiach

Post autor: triceps86 »

Mój blog jest ucieleśnieniem mojego stanu umysłu więc pisząc każdy temat staram się uzmysłowić lub przynajmniej udobruchać czytelnika niezwykle interesującymi tematami. Jako jak mniemam o sobie – dżentelmen, staram się odwiedzać wiele ciekawych miejsc gdzie spotykają mnie osobiście lub jestem świadkiem bardzo niedwuznacznych sytuacji. Na przykład w sex shop zaczepiła mnie bardzo elegancka kobieta, która właśnie była tam na zakupach i bezpośrednio zaproponowała wyjście na kawę. Nie będę umniejszał mojej
osoby i napiszę że wcale mnie to nie zdziwiło ponieważ uważam się za mężczyznę dosyć przystojnego na którego babki lecą jak pszczoły do miodu. A więc wracając do tej sytuacji w sex shop która bardzo mocno wzbiła moje ego. Na blogu znajdziecie informacje jak dalej potoczyła się ta cała sytuacja i czy z tą kobietą utworzyłem trwały związek małżeński.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości