Udzielanie korepetycji na medycynie

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Podjadek26
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2019, o 10:02

Udzielanie korepetycji na medycynie

Post autor: Podjadek26 »

Cześć ;)
Chciałam Was zapytać, co myślicie o udzielaniu korepetycji, będąc studentem medycyny?
Czy da się wygospodarować trochę czasu na dorobienie sobie jako korepetytor np. matematyki?
Może ktoś z Was jest w takiej sytuacji i udało mu się to ze sobą pogodzić?
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie.

Post autor: kliop »

Człowiek człowiekowi nierówny i jednym treści wchodzą do głowy szybciej a innym wolniej, dlatego jedni dadzą radę pogodzić a inni nie :) Osobiście ja bym nie dał rady wcisnąć w moje życie korepetycji nie zaniedbując dobrego nauczenia się na studia, kontaktów z rodziną, wyjścia gdzieś od czasu do czasu itp.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie.

Post autor: Mårran »

Da się, miałam wielu takich znajomych. Na młodszych latach ciężej, na starszych na luzie.
Pani Buka
TanksAreAwesome
Posty: 38
Rejestracja: 4 wrz 2017, o 09:49

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie

Post autor: TanksAreAwesome »

Ja udzielam korepetycji od 2 roku. Parę godzin da się wcisnąć bez problemu. Nie wiem jaki będziesz mieć ewentualnie system, ale mi najwięcej czasu schodzi na sprawdzaniu matur (biologia). W czasie sesji zimowej robię tydzień, ewentualnie półtora przerwy, żeby się na spokojnie nauczyć. Czasami w ciągu roku brakuje mi trochę czasu na naukę, czy też po prostu życie, ale to nie jest tak, że się poświęcam za darmo ;>>
Awatar użytkownika
robertwitting
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2019, o 09:23

Re: Udzielanie korepetycji na medycynie

Post autor: robertwitting »

Oczywiście, że da się pogodzić. Możesz udzielać korepetycji, jeśli uważasz że masz takie zdolności. Medycyna jest bardzo trudna, więc myślę że dla wielu taka dodatkowa nauka byłaby bardzo przydatna. Jak też kto woli, może uczyć się przez internet. Jest wiele ciekawych artykułów jak ten o ASD [mod] bez dodatkowego uzupełniania wiedzy ciężko zrobić z siebie specjalistę. Macie jakieś ciekawe medyczne artykuły? Z chęcią pogłębiłbym swoją wiedzę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości