Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Post autor: walkway »

Pytanie do wszystkich, którzy stosowali kiedyś takie suplementy. Biore sildenafil ale boję się,ze mogę się od niego uzależnić Poza tym mam wrażenie, że niedługo zbankrutuję ( jedna tabletka jest bardzo droga, kto brał to wie)
Czy jest może jakis tańszy ale równie skuteczny zamienniik? Z góry dzieki.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Post autor: krim »

Dziwię się, ze zacząłeś od takiego środka jak sildenafil. Środki te przypisywane sa przez lekarzy w przypadku dużego problemu z erekcją. Zwylke w późniejszym wieku.Młodszym mężczyznom polecane są zazwyczaj lżejsze środki zawierające \L argininę. Jest to składnik, ktory zwieksz produkcję azotu i tym samym polepsza pracę mięśni ( pompują więcej krwi do penisa).
Sugeruję kupić sobie jakieś tabletki z większą ilością L argininy. Na przykład Cum on.
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Post autor: walkway »

Dostane w aptece? Czy są po nim jakieś efekty uboczne czy jakieś tam przeciwwskazania? Po jakim czasie jest efekt? Masz może porównanie skuteczności tego typu tabletek z viagrą ?
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Post autor: krim »

Nie wiem czy dostaniesz cum on w aptece... musiałbyś sprawdzić jak masz taką możliwość. Nie wiem, bo sam kupuje zwykle przez interent gdzie jest po prostu taniej. Dostępne są zarówno na allegro jak i bezpośrednio na intymnosci (tam zrealizują dostawę w max 3 dni robocze) czy innych tego typu e-sklepach.

Cenowo wszędzie jest mniej więcej bardzo podobnie.
alessee

Re: Jaki dobry zamiennik sildenafilu

Post autor: alessee »

A nie zgadzam się z tym, że cenowo jest podobnie. Warto jest zorientować się w cenie w kilku sklepach bo róznice potrafią być dość spore. Z tego co wiem to najtaniej jest obecnie w intymnosci bo jest tam promocja na wielopak eromena. Dość dobre ceny jeszcze są na allegro ale trzeba patrzeć tam na cenę wysyłki bo niektórzy sprzedawcy sztucznie ją podwyższają.
Cum on to dobry środek. Trzyma mocno i efketów niepożądanych nie ma żadnych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości