Zabawy ciałem

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Fois

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Fois »

fetyszystka ja teŻ podziwiam u jednej osoby jak dotąd to tylko widziałam, nie robi mi się niedobrze, ale od zawsze mam wraŻenie i nadal nie mogę się do pozbyć, Że ona sobie coś tam złamie
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Jocisko »

Oj chyba coś Ci się pomyliło z tematem. chyba, że robisz sobie jaja. A palce możesz mieć inne, bo dostał Ci się inny zestaw genów i paluszki możesz mieć pod babci na przykład.
Kurzoczek
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, o 17:50

Re: Zabawy ciałem

Post autor: Kurzoczek »

To teraz zagwozdka. Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia tej sztuczki. Otóż: należy oprzeć się o ścianę plecami,nogi ustawiając razem w pewnej odległości od niej. Ręce muszą luźno zwisać wzdłuż ciała. Oczy powinny być zamknięte,a myśli wyciszone (generalnie stan relaksu). Druga osoba musi energicznie pocierać dłonie o siebie, wykonując nimi jednocześnie koliste ruchy. Następnie należy chwycić parę razy ręce osoby opierającej się o ścianę,i skrzyżować je stykając nadgarstkami. Puszczamy je i teraz zaczyna się"magia". Przysuwamy nasze dłonie do nadgarstków drugiej osoby wykonując ruchy, jakbyśmy chcieli je złapać,jednak nie dotykamy ich. Po paru takich prubach osoba oparta o ścianę odczuwać zaczyna dziwną lekkość w nadgarstkach i ręce zaczynają się same podnosić. Zaznaczam, że"ofiarą" nie wie,kiedy spróbujemy "unieść" jej ręce, nie są one także poddawane wcześniej żadnemu działaniu typu"napierania" na żadne obiekty. Czuć za to swego rodzaju"mrowienie".
dorme
Posty: 1
Rejestracja: 2 gru 2019, o 10:51

Re: Zabawy ciałem

Post autor: dorme »

ciekawa wypowiedz
filip1997
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, o 15:39

Re: Zabawy ciałem

Post autor: filip1997 »

Do bardzo ciekawych należą zabawy z pępkiem. Są dosyć mało popularne, a wbrew pozorom ta mała dziurka zawiera sporo tejemnic.

Jako pierwszą ciekawostkę mogę podać fakt, że zaraz pod pępkiem znajduje się nerw połączony u kobiety z łechtaczką, a u mężczyzn z pęcherzem/członkiem. Sprawia to dość przyjemne uczucie gdy wkłada się palec do pępka i trochę pokręci. Niestety nie każdy może to sprawdzić, ponieważ aby to poczuć, trzeba mieć głęboki pępek. Takie osoby mogą jednak spróbować wbić w pępek igiełkę, która jeśli wycelują w owy nerw, zapewni im podobne doznania.

Bardzo interesujące jest też, że u sporej części osób pępek da się wyjmować, nawet jeśli jest on wklęsły. Demonstruje to poniższy filmik:


Nie u każdego da się jednak zrobić to w ten sposób (u mnie się nie da). Umożliwia to jednak inny sposób przedstawiony tutaj:
 youtu.be/3aPunyj46-s
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości