Rekrutacja umlub 2020

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kwasGABA
Posty: 7
Rejestracja: 9 kwie 2020, o 15:31

Rekrutacja umlub 2020

Post autor: kwasGABA »

Hejka, mam mały problem. Próbuję się zrekrutować na stronie umlub i mi nie działa totalnie strona :( A rekrutacja na stówę działa bo jest od szóstego kwietnia. Czy to ma znaczenie jeśli jakiś czas temu próbowałam się już zarejestrować, ale nie miałam zdjęcia, więc to zostawiłam? Czy to moja wina? Zaczęłam trochę panikować :shock:
00000000000000000000
Posty: 1479
Rejestracja: 9 wrz 2017, o 17:30

Re: Rekrutacja umlub 2020

Post autor: 00000000000000000000 »

Kod: Zaznacz cały

rekrutacja.umlub.pl/terminarz-rekrutacji
kierunek: analityka medyczna, biomedycyna, dietetyka, elektroradiologia, farmacja, fizjoterapia, higiena stomatologiczna, kosmetologia, lekarski, lekarsko-dentystyczny, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne

18.05 – 8.07: rejestracja elektroniczna, wniesienie opłaty rekrutacyjnej oraz uzupełnienie wyników egzaminów maturalnych

W związku z przesunięciem terminów egzaminów maturalnych informujemy, że harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok akademicki 2020/2021 na I rok studiów może ulec zmianie. Prosimy o śledzenie komunikatów w zakładce Aktualności rekrutacyjne oraz Terminarz rekrutacji.
kwasGABA
Posty: 7
Rejestracja: 9 kwie 2020, o 15:31

Re: Rekrutacja umlub 2020

Post autor: kwasGABA »

upsi :oops: co ten stres robi z człowiekiem xD ale jak babcie kocham sprawdzałam tydzień temu i było na kwiecień otwarcie, pewnie bez uwzględnienia przesunięcia matury ;( Sory za kłopot i dziękuję :*
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości