Jakie studia po biolchemie

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
senat
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 20:30

Jakie studia po biolchemie

Post autor: senat »

Hej jestem na biolchemie, za rok zdaje mature z biologi i chemi, radzę sobię dobrze. Chciałbym dostać się na medycynę, lecz nie jestem pewien czy nie podwinie mi się noga na maturze. Szukam opinii o różnych studiach po takiej maturze, i o zatrudnieniu po ich odbyciu. Dodam że nie jestem za dobry z matematyki, i czy przeszkadzałoby to mi w studiowaniu kierunkow przyrodniczych na politechnikach? Dziękuje za odpowiedz.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jakie studia po biolchemie

Post autor: Mårran »

Pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, analityka medyczna, farmacja, fizjoterapia - praca jest wszędzie, ale w Polsce zarobki mocno niesatysfakcjonujce.

Inme biochemie to raczej dla dzieci dziekana, które mają szansę na karierę naukową. Reszta to kasa w lidlu (i zarobki lepsze niż ci powyżej) ;)
Pani Buka
senat
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 20:30

Re: Jakie studia po biolchemie

Post autor: senat »

Co możesz mi powiedzieć o biotechnologi? Słyszałem że studia ciężkie, a żeby pracować w zawodzie trzeba wyjechać na zachód...
A sama chemia czy biologia? Czy bez matmy rozszerzonej, i ogólnie ponadprzeciętnych zdolnośći matematycznych warto celować w coś poza okołomedycznymi?
wera_77
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2020, o 10:43

Re: Jakie studia po biolchemie

Post autor: wera_77 »

Psychologia :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości