kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
LoginPiotrusia
Posty: 575
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:25

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: LoginPiotrusia »

Dario777 - tamte wszystkie kondensory, które wystawiłem już się oczywiście sprzedały.
Dzisiaj lub jutro wystawię kolejne 2 szt 39,5 mm.

Jeśli poprzednio w czymś nawaliłem - na kondensor ciemnego pola oferuję Ci 50% opustu. Mogę wysłać za pobraniem lub nawet wysłać - a dopiero gdy dostaniesz, to zapłacisz.
Awatar użytkownika
Lukasz83
Posty: 17
Rejestracja: 2 lut 2015, o 08:32

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: Lukasz83 »

LoginPiotrusia pisze:
18 maja 2020, o 18:08
Odkąd z powodu Korony jestem sam w pracy a poczta zablokowała wysyłki międzynarodowe nie wyrabiam z zamówieniami i nie ogarniam. Jeśli z czymś jest w Polsce problem wystarczy telefon lub SMS i sprawa będzie załatwiona.
Piotrek, napiszę bo widzę że tu zaglądasz - ja bym chętnie kupił ten KPI2 co mi obiecałeś pół roku temu.
Jakbyś sobie o mnie przypomniał to adres masz na SMS :)
Pozdrawiam, Łukasz
cordyceps
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, o 20:53

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: cordyceps »

Kupię Olympusa BH2 BHS. Cały mikroskop lub podzespoły, z akcesoriami lub bez. Osoby zainteresowane sprzedażą proszę o wiadomość prywatną.
angeluss1
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, o 12:59

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: angeluss1 »

Witam. Kupię części i osprzęt lub całe mikroskopy stereoskopowe MST-132 MST-133 MST ZOOM, okulary WF 20x lub25x, nasadkę fotograficzną L1, T6. Ewentualne propozycje proszę kierować w wiadomości prywatnej
Załączniki
Nasadka fotograficzna
Nasadka fotograficzna
kazub30
Posty: 192
Rejestracja: 23 paź 2015, o 09:29

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: kazub30 »

olx 576242798
opłaca sie kupować ten obiektyw,
jakie trzeba do niego okulary
psychofuck
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2016, o 16:03

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: psychofuck »

Potrzebne są dedykowane okulary Zeissa oznaczone GF P i niestety są one drogie. Może da się oglądać na zwykłych zeissowskich PK, ale tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Lukasz83
Posty: 17
Rejestracja: 2 lut 2015, o 08:32

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: Lukasz83 »

Ciągle jestem chętny na zakup kondensora KPI2 - może być z polaryzatorem lub bez. Potrzebuję do współpracy z głowicą MPI-3
Jakby ktoś chciał sprzedać za rozsądne pieniądze to proszę o ofertę.
Kontakt przez PW :)
Midnight9999
Posty: 5
Rejestracja: 3 gru 2019, o 14:00

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: Midnight9999 »

Kupię kompletny mikroskop PZO Biolar w rozsądnej cenie i dobrym stanie technicznym. Najchętniej sprawdzony przez fachowca. Fajnie by było gdyby posiadał okulary 10xSK oraz obiektyw x20 w zestawie.
jarud
Posty: 491
Rejestracja: 27 cze 2015, o 15:25

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: jarud »

Na allegro jakaś niewątpliwie urocza panienka sprzedaje głowicę trino MNT 4 reklamując ją kawałkiem mojego postu. Nie mam do niej o to pretensji, chociaż trochę przesadza przedstawiając mnie jako wielki autorytet. Ponieważ jednak moja skromna osoba służy w pewien sposób do uwiarygodnienia tej oferty, pozwalam sobie zauważyć, że głowica najwyraźniej nie jest wyposażona w tulejki niezbędne do zamontowania aparatu. Oczywiście można je dorobić, ale sprzedawca nie powinien sugerować, że sprzęt jest kompletny. Jeżeli tulejki są na wyposażeniu, należy o tym wspomnieć, ma chère.
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: Boguslaw »

Dostałem ofertę na zakup tego pomieszanego zestawu - Urządzenie polaryzacyjno-interferencyjne UPI PZO.
Część chcę zostawić sobie, część zaś zapewne odsprzedam.
Z tego co ja umiem ocenić, to do jednego pełnego kompletu brakuje polaryzatora oraz brak etui/skrzynki.
Na ile wycenilibyście zakup tego sprzętu, tak aby "wilk był syty i owca cała", no i żeby mi się to jako tako opłaciło :twisted:
Załączniki
DSCN9705.resized.JPG
DSCN9697.resized.JPG
DSCN9686.resized.JPG
psychofuck
Posty: 50
Rejestracja: 9 sty 2016, o 16:03

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: psychofuck »

Fajny zestaw. Za same MPI3 i KPI2 (1szt) maksymalnie dałbym 2000pln oczywiście jeśli wszystko jest OK. Obiektywy PI do niczego w zasadzie Ci się nie przydadzą.
Ciekawe kiedy ja się doczekam zestawu takiego zestawu :(
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: Boguslaw »

Nie wyszło :-(
Sprzedający wie co ma, więc "chitry", kupujący czyli ja, też "chitry"... :-D
Pewnie zestaw pokaże się za jakiś czas na Allegro.
PanPipeta
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2020, o 20:25

Re: kupię/sprzedam/wymienię - wewnętrzna giełda sprzętu

Post autor: PanPipeta »

Dobry wieczór, poszukuję obiektywu 20x do mikroskopu PZO Studar, w dobrym stanie, w przystępnej cenie na studencką kieszeń :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości