Brak satysfakcji z pożycia

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: walkway »

Piszę, bo mam pewien problem - a na forum można zapytać i pogadać w sposób anonimowy. Otóż nie wyciągam satysfakcji z seksu. I to nie jest problem partnerki, bo miałem już 3. Objawia się to tym, że przeżycia seksualne są jakby mniejsze. Podobnie orgazm i te sprawy ;/ Ktoś jeszcze tak miał?
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: krim »

Ale teraz są mniejsze czy zawsze mialeś problemy z takim małym libido? Bo jeśli teeraz to zastanów się co mogło to spowodować. Może dieta albo stres. Czy masz problemy z erekcją oraz z osiągnięciem orgazmu?
Czy robiłeś badania ?
No i czy próbowałeś suplementacji? Nie piszę tutaj o lekach ale ziołowe środki mogą dawać dobre efekty.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: Japids »

Dokładnie, dieta i tryb życia mają bardzo duże znaczenie, wpływ na libido.
Masz jakieś konkretne środki na myśli? Podobno afrodyzjaki działają na libido. Czyli te wszystkie ostrygi itd.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: krim »

Suplementacja to chociażby cum on konkretnie. Może nie jest najtańszy, ale wzmacnia erekcję.
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: parkowy »

Ja tez nie mam ochoty. Jestem 15 lat w małzeństwie i najgorsze jest to , że nie mam ochoty nie tylko na żonę ale na każdą kobietę.No normalnie nic. Zaczynam się zastanawiać co jest ze mną nie tak. O co chodzi. Zastanawiałem się nad pójściem do seksuologa ale nie ma w naszym mieście i nie za bardzo chce mi się rezerwować wizyte w innym bo pewnie od razu zona zaczelaby sie dopytywac gdzie ide i te sprawy. Ten srodek o ktorym psizecie to jest w aptece? Kazdy moze go kupic?
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: krim »

Jeżeli chodzi o cum on, to z tego co wiem, to dostepny jest w aptekach, ale tylko tych dużych. Te mniejsze raczej go nie mają na stanie.Ale przy zamówieniu intenrenetowym nie jest w sumie tak drogo. Poza tym też pełna anonimowość, bo paczka jest szczenie zapakowana. Poczytaj sobie o tym środku.
plagit
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2021, o 16:48

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: plagit »

możę za duzo alkoholu, albo trzeba zapomnieć na chwilę i skupic się na tym z kim jesteś a jak nie to pomoc psychologa lub seksuologa
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Brak satysfakcji z pożycia

Post autor: Krówsko »

Jeśli miałeś już - jak piszesz - "3 partnerki" to bez wątpienia grzeszysz grzechem silnym. I to może być przyczyną, że odebrano Tobie satysfakcję. A poza tym, to czy skupiasz się na prokreacji podczas aktu? Jeśli nie to tym bardziej nie dziwi, że satysfakcja jest Ci odebrana. Zwłaszcza, że pewnie nie jest to akt małżeński, a raczej cudzołożny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość