UJ jest dobrym wyborem na kierunek biologia?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Krzemieniewski
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2020, o 22:41

UJ jest dobrym wyborem na kierunek biologia?

Post autor: Krzemieniewski »

Cześć,

chciałbym wybrać porządną uczelnię która umożliwi mi duże pole do rozwoju. Niby UJ ma dobre opinie, tylko na ile jest to prawda. Ciekawi mnie czy ktoś z was słyszał coś więcej albo zna kogoś, kto ma doświadczenie z tą uczelnią. Słyszałem, że niektóre uczelnie stawiają tylko na pieniądze i brak im organizacji. Nie mam ochoty 5lat tracić na zwykłe chodzenie na studia. Chcę się mocno rozwinąć w tym kierunku.
KamilJamny
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, o 20:52

Re: UJ jest dobrym wyborem na kierunek biologia?

Post autor: KamilJamny »

Wykładowcy uczciwie podchodzą do studentów. Często jest tak, że jest dużo wiedzy do przyswojenia i nie ma czasu na pytania. Bardzo owocne wykłady, konkretne, ale również wymagające. Kierunek jest dobrze zorganizowany, nasycony wiedzą. Jeżeli chcesz być dobrze wykwalifikowany w tej dziedzinie, to uczelnia jest odpowiednia. Możesz się jeszcze zastanowić nad wyborem, ale ja polecam.
PiotrAl
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, o 11:29

Re: UJ jest dobrym wyborem na kierunek biologia?

Post autor: PiotrAl »

UJ ma dobrą organizację. Uczelnia organizuje koła naukowe oraz różne wydarzenia. Płacić trzeba, to normalne. Uczelnia musi opłacić kadrę i inne rzeczy, ale jest to tylko formalność. Poza tym uczelnie stawia nacisk na wysokie kwalifikacje studentów. Jeżeli pasjonuje Cię ta dziedzina, to dużo się nauczysz. Moim zdaniem reprezentują wysoki poziom nauczania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości