Praca badawcza - forma wykonania

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Matox
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2019, o 12:09

Praca badawcza - forma wykonania

Post autor: Matox »

Cześć,

Właśnie jestem w trakcie pisania pracy badawczej, ale szczerze powiem, że nie mam pojęcia w jaki sposób mam to zrobić. Chodzi mi o to, że w regulaminie OB jest napisane, że ". Forma plakatu: plik PDF z jedną stroną formatu A0 (orientacja pozioma lub pionowa).Na plakacie nie wolno stosować czcionek mniejszych niż 24 pkt.".
No i moje pytanie jest takie, jak ja mam takie coś zrobić, bo z tego co wiem to w Wordzie nie da się zmienić formatu strony, przez co automatycznie musze to pisać w mniejszym formacie, żeby wszystko się zmieściło na jednej stronie, więc wyjdzie na to że pisze na formacie A4 czcionką mniejszą niż 24 Po prostu nie mam zielonego pojęcia jak ja mam tą prace napisać, wiem że kiedyś dopuszczalne było wysłanie pliku z 6 stronami, ale teraz już nie można w tej formie. Prosze, pomóżcie mi z tym, z góry dzięki!
Matox
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2019, o 12:09

Re: Praca badawcza - forma wykonania

Post autor: Matox »

Dobra, chyba jednak już sobie poradziłem, znalazłem na stronie OB, że najłatwiej jest to zrobić w Power Point'cie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości