OB w trybie zdalnym - nowe informacje

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Matox
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2019, o 12:09

OB w trybie zdalnym - nowe informacje

Post autor: Matox »

Siemka, jak tam wrażenia po przeczytaniu wstępnej informacji o tym jak będzie wyglądać 2 etap? Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony spoko, że nie będzie można ściągać bo obawiałem się że będzie taka możliwość i część uczestników z tego skorzysta. Z drugiej strony jednak obawiam się o to, że wielu uczestników może zostać zdyskwalifikowanych przez jakies problemy z internetem, które nie będą wynikały z ich winy, to jest niestety słabe :/
Awatar użytkownika
Eksperymentator
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2019, o 20:49

Re: OB w trybie zdalnym - nowe informacje

Post autor: Eksperymentator »

Ehh, szkoda szczerze gadać, dzisiaj podpisali zgode i to jest już na 99,9% pewne, że zdalne... :/ Problemy techniczne będą się zdarzać, ale myślę że opiekun będzie wyrozumiały. :cry: Mam takie pytanko: czy robiliście próbny akrusz do OB z IWK 2021, niektóre zadania moim zdaniem są takie mało "nie dorobione", i ten błąd z bakteriami to wgl..... Jakie macie przemyślenia nad tym arkuszem i czy stopień trudności może być niższy/wyższy niż próbny ?? :shock:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości