Dziewczyna powinna mieć okres, ale mija trzeci dzień i nic

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
nierozwazni
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2012, o 15:06

Dziewczyna powinna mieć okres, ale mija trzeci dzień i nic

Post autor: nierozwazni »

Z góry wiemy, że to mało rozsądne umieszczać tu swoją historię i oczekiwać rady, ale już oboje schizujemy i warto by usłyszeć głos rozsądku. Otóż tak. Współżyliśmy ostatnio dwa tygodnie temu (mniej więcej w okolicach dni płodnych), z prezerwatywą. Mimo to przed wytryskiem wyjąłem członka z pochwy i skończyłem na zewn. w prezerwatywie. Drugiej nocy miałem wytrysku będąc w niej (oczywiście z kondomem). Po wszystkim ona się zaniepokoiła, że coś mokro pod nami i faktycznie była mokro. Sprawdzaliśmy prezerwatywę była cała i nie ciekło z niej. Teraz moja dziewczyna powinna mieć okres, ale mija trzeci dzień i nic. Ostatnio miała dużo stresów, co może by tłumaczyło, ale mimo wszystko podejrzwamy ciążę. Zrobiliśmy test wczoraj i wynik był negatywny. Czy mimo wszystko powinniśmy się nadal niepokoić?
kerq
Posty: 114
Rejestracja: 26 lut 2012, o 14:23

Re: Czy możliwe?

Post autor: kerq »

jezeli wynik testu ciążowego po 14 dniach od stosunku byl negatywny to raczej nie ma sie czym martwic. miesiaczka moze opoźniac sie na skutek stresu, choroby, niewyspania itd.

swoja droga to fajne, ze pochwaliłeś sie , ze dzien wcześniej skończyłeś na zewnątrzD
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Czy możliwe?

Post autor: Krówsko »

Możesz opowiedzieć jak skończyła się historia? Będzie to pouczające dla innych. Czy zostaliście szczęśliwymi rodzicami?
plagit
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2021, o 16:48

Re: Czy możliwe?

Post autor: plagit »

stres też się przyczynia do opónienia okresu ale najlpiej zróbcie test
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Dziewczyna powinna mieć okres, ale mija trzeci dzień i nic

Post autor: Krówsko »

Warto zasięgnąć rady w parafialnej poradni małżeńskiej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość