Kurs online z chemii

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
covid21
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2021, o 17:50

Kurs online z chemii

Post autor: covid21 »

Cześć!

Chciałbym napisać matury z chemii i biologii. Chcę się dostać na studia lekarskie.

Jestem już kilka lat po szkole, ze względu na to, że pracuję ciężko mi znaleźć stałe godziny do spotkań z jakimś korepetytorem więc postanowiłem poszukać kursów online.

Do biologii znalazłem kurs W.Lewińskiego, którego książki czytałem w liceum - jak zobaczyłem jego nazwisko to przestałem szukać dalej.

Nie mam natomiast pewności co do chemii, bo są jakieś tam kursy, ceny od 500 do 1000zł. Właściwie to nawet nie jest problem, bo nie byłoby dla mnie kłopotem dać tysiaka znanemu chemikowi-pedagogowi, wiedza kosztuje a 1000zł za kilkadziesiąt godzin materiału to nie jest tak dużo, tym bardziej, że to może pomóc mi zrealizować cel.. Problem w tym, że nie jestem przekonany czy warto zaufać twórcom tych kursów.

Przykładowe dwa, może ktoś z Was miał z nimi styczność i jest w stanie coś mi podpowiedzieć?

Kod: Zaznacz cały

chemianastoprocent.pl/kursy/pakiet-kursow -
tutaj wydaje mi się, że opinie są kupione - są pisane strasznie podobnie, szczególnie od strony interpunkcynej, mogę się mylić

Kod: Zaznacz cały

akademiachemii.pl/kursy/caly-kurs
sam nie wiem czy ufać absolwentowi farmacji xd można chcieć po biolchemie iść na inny kierunek niż lek/lek-dent/weta?
covid21
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2021, o 17:50

Re: Kurs online z chemii

Post autor: covid21 »

Nikt nie miał styczności z żadnym kursem chemii? :(
nats94
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2021, o 17:10

Re: Kurs online z chemii

Post autor: nats94 »

Ja kupilam ten kurs chemiana100%. Nie mam wyjscia, bo tez nie mam czasu na indywidualne korki i wygodniej mi sie uczyc w ten sposob. Poki co, kurs mi sie podoba. Mysle,ze bedzie dobrym uzupelnieniem nauki z podrecznika. :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości