łączenie pracy i nauki

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Spitspaz
Posty: 3
Rejestracja: 6 gru 2019, o 11:59

łączenie pracy i nauki

Post autor: Spitspaz »

Komu udaje się w sensowny sposób godzić studiowanie, zarobkowanie, a do tego jeszcze prowadzić życie towarzyskie???
Zastanawiam się, czy nie iść na tryb zaoczny - dokształcić się, żeby potem z papierkiem/tytułem móc liczyć na wyższą pensję... a może założyć coś swojego?!? Tylko że z własną firmą chyba nie da się sensownie kontynuować nauki - ew. jak się znajdzie kogoś, kto przejąłby sporą część obowiązków wokół działalności :?:
Spitspaz
Posty: 3
Rejestracja: 6 gru 2019, o 11:59

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: Spitspaz »

Jeśli to kogoś interesuje - to właśnie tak zamierzam zrobić. Ale już po zakończeniu tego roku akademickiego, żeby nie stwarzać sobie dodatkowych problemów :!:
Awatar użytkownika
geo8732
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2020, o 11:12

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: geo8732 »

Jest to na spokojnie możliwe. Bez względu na kierunek studiów.
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Spitspaz pisze:
27 sty 2020, o 10:50
Komu udaje się w sensowny sposób godzić studiowanie, zarobkowanie, a do tego jeszcze prowadzić życie towarzyskie???
Od 2 lat studiuje dziennie i pracuje na czesc etatu - kwestia doboru odpowiednich narzedzi i metod nauki, by poswiecac na nia tylko tyle czasu, ile potrzeba.
politechnik
Posty: 12
Rejestracja: 6 lis 2018, o 15:35

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: politechnik »

Jest to jak najbardziej wykonalne - nawet studiując dziennie dwa kierunki da się pracować zarobkowo i od czasu do czasu wyskoczyć na jakąś imprezę :) Dużo zależy od dobrego planu dnia.
julia55
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, o 12:20

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: julia55 »

Niekiedy jest ciężko, ale jakoś daję radę. Studiuję, pracuję jako sprzedawca [mod], a wieczorami mam czas dla znajomych.
jupill
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2021, o 09:26

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: jupill »

no niestety ale jedną z tych 3 rzeczy możesz zapomieć ;p
AndryTarkovskyi

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: AndryTarkovskyi »

osobiście bardzo trudno było mi połączyć naukę z pracą
więc musiałem szukać różnych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy
Marcela98
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2021, o 13:12

Re: łączenie pracy i nauki

Post autor: Marcela98 »

na wszystko jest czas tylko potrzeba chęci ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość