51 olimpiada biologiczna

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
j_swiercz
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2021, o 16:57

51 olimpiada biologiczna

Post autor: j_swiercz »

Hej,
Jak wrażenia? Też chcecie eksterminować gatunek rohatyńców dwurożnych? W jakich widełkach obstawiacie progi w tym roku?
Małpotatki
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2021, o 19:34

Re: 51 olimpiada biologiczna

Post autor: Małpotatki »

Niestety (w mojej sytuacji hah) wydaje mi się że próg może być wyższy niż w poprzednich latach, patrząc jak błahe błędy popełniłam i jak łatwo można było je ominąć.

Co do rohatyńca... nawet nie wiem czy jedno zadanie z tego segmentu zrobiłam poprawnie. Nad zadaniem dotyczącym określenia które z czynności zostały przeprowadzone w trakcie eksperymentu siedziałam z 5 minut próbując zrozumieć same polecenie, wstyd.
Awatar użytkownika
severe_earache
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2021, o 11:55

Re: 51 olimpiada biologiczna

Post autor: severe_earache »

Ok. 50%, także jakaś szansa jest, ale zadanie z rohatyńcami zmiotło mnie całkowicie xd siedziałem i patrzyłem na te obrazki nie wiedząc co z tym zrobić. Dodatkowo zrobiłem sporo głupich, pojedynczych błędów które psuły mi całe zadania i można ich było całkiem łatwo uniknąć.
Słabo też rozłożyłem czas (to była moja pierwsza olimpiada) i 2 ostatnie strony arkusza robiłem w ostatnie 5 minut XDDD
Sayto+
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2021, o 09:49

Re: 51 olimpiada biologiczna

Post autor: Sayto+ »

O matko, tak xD To jest sposób, jak można znienawidzić cały gatunek w ciągu jednej minuty... Generalnie łatwo nie było, ale jakoś super ciężko też nie. Takie średnie wrażenia mam. Co do progu, widzę, że tak jak napisał severe, od 52% nie ma czym się martwić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość