piski, szczekanie i dziwne zachowanie

gosiamm
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 17:41

piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: gosiamm »

Moja szynszyla od samego początku lubiła sobie czasami poszczekać i porozrabiac.ostatnio zrobiła sie jescze bardziej odważna i nawet polubiła zabawy w gonienie ise po pokoju i zaczepianie mnie i moich bliskich szczekanie na nich i inne wygłupyale od dwóch dni jakby się obraziła i zamkneła w sobie- brzmi to moze troche dziwnie, ale w nocy coraz czesciej szczeka , czasami jakby płacze! do zabawy ma taka długą rurę w której uwielbia biega wspinac się i wogole - a teraz wchodzi tam i siedzi po kilka godzin. Nie wiem co jej jest, czasami ma tak zaspane i jakby zapłakane oczka czy to juz czas pojscia do weterynarza?albo szynszylowa depresja? POMÓŻCIE!proszę
Aga_trocinka
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2008, o 20:03

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: Aga_trocinka »

Mój szynszyl też czasami płacze, a jak w domu była klatka z szynszylicą, to robił to samo. Może twoja szynszylka chce do szynszyla płci przeciwnej?
gosiamm
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 17:41

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: gosiamm »

chyba masz racje:(.
ale nawet o tym nie myślę
bo nawet ostatnio sie bojowa nawet zrobiła jak coś jej nie pasuje to od razu szczeka i chce atakować- oj ma ciężki okres
kinia2071
Posty: 25
Rejestracja: 13 lut 2008, o 11:00

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: kinia2071 »

Moja robi podobnie tylko ze podczas snu piszczy i placze ale jak sie obudzi to jej mija , czasmi jest tez tak ze jak leze z nia na lozku to sieobraza i odwraca a jak chcem zeby sie polozyla kolo mnie to zaczyna gryzc i ucieka . moze ma jakies ciezkie dni albo brak jej plci przeciwnej jak napisala Aga ] albo cos jej przeszkadza , moze z nia sie nie bawisz kiedy trzeba ? albo ona sie juz nie wysypia(bo przeciez nie mozna brac szylka w czasie snu ] ) stanow sie co robisz nie tak :]
gosiamm
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 17:41

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: gosiamm »

chyba raczej to z męską szynszyla.bo nie budze jej rano- chyba ze sama wstanie i mnie zaczepia o smakołyk, a jesli chodzi o zabawy ma cały pokój do dyspozycji jedynie kiedy się złoszcze jak jestem zajeta a ta biega i gryzie tapete:P a tak moze gryżć sobie moje notatki wbiegac na biurko i robić co chce- jakby jej teraz przechodziło, ale jak ją kupowałam w sklepie powiedziano mi ze jest przemiła i to prawda, ale ze jej matka ubiła obsikiwać ludzi(jako obrona lub atak) .i chyba moja teraz ma cos po mamie bo kiedy nastepuje moment pojscia do klatki juz staje na łapkach i mysli czy czasem mnie nie postraszyć.ale widac ze chyba pamieta czasem kto ja karmi i tak rozpieszczachociaz nie powiem czasami próbowała-łobuz.
Aga_trocinka
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2008, o 20:03

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: Aga_trocinka »

mój Oluś ma już 2 córeczki, ale jedna jest razem z matką u siostry w Wałbrzychu, a druga u chłopaka mojej drugiej siostry. Kiedyś musieli nam na parę dni przywieść matkę z jedną córeczką, i kiedy Olek podszedł do klatki, w której była jego córka, to ona stanęła na dwóch łapkach i zaczęła sikać! na szczęście trafiła w klatke a nie w Olka
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: wiza55 »

Mój szylek szczeka, gdy chce, żeby ktoś się z nim pobawił i pogłaskał go.
Jak tylko ktoś do niego podejdzie, on przestaje szczekać i sam podchodzi do ręki.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: Szyszek1993 »

Moje szczekają jak wyniose jedengo szynsyzla gdzie indziej, chyba z tęskonoty. innym rodzajem szczekania jest wydawany odgłos przez Riko, aksamitnego szylka. Szczeka na mni jak wkłdam rękę do klatki, jeszcze dzokusek i nie straszy i nawet potrafi ugryżć tak jakby szybkie ukłucie heheltlol2
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: piski, szczekanie i dziwne zachowanie

Post autor: Mysia »

moja szynszyla szczeka i piszczy, jak mój brat ją denerwuje (tzn: kiedyś próbował ją wrzucić do kosza na buty jak mnie nie było w domu, rzucał w nią kulkami z pistoletu na kulki również jak mnie nie było w domu). od pewnego czasu zamykam ją na klucz w moim pokoju jak mnie nie ma.
ppozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości