51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
krolowamatka
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, o 18:06

51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Post autor: krolowamatka »

hej!
jak uczycie się na etap okręgowy który przed nami już za niecałe 2 tygodnie? Starsi stażem olimpijskim, macie jakieś tipy? Mam wrażenie że zakuwanie z campbella czy villego przestaje mieć sens patrząc na formułę pytań
Użytkownik098123
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, o 08:51

Re: 51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Post autor: Użytkownik098123 »

Jak poszło? Ile macie punktów? Jaki obstawiacie próg? Ja mam 26/55 więc chyba koniec przygody z OB w tym roku
Pandulcia
Posty: 7
Rejestracja: 30 lis 2020, o 16:27

Re: 51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Post autor: Pandulcia »

40/55, nie jest źle, ale myślę, że próg będzie wyżej, zwłaszcza, gdy zazwyczaj był gdzieś koło 80%, a tegoroczny test wydawał się łatwiejszy od ubiegłorocznych.
j_swiercz
Posty: 3
Rejestracja: 9 paź 2021, o 16:57

Re: 51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Post autor: j_swiercz »

Ale zeszłoroczny był online, to też trochę inaczej. Myślę że może trochę spaść ale ja mam 34 więc nie ma nadzieji. Do czego byście się odwołali?
Tetrahymena
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, o 10:56

Re: 51 Olimpiada Biologiczna - OKRĘGOWY

Post autor: Tetrahymena »

Pandulcia pisze:
23 sty 2022, o 16:55
40/55, nie jest źle, ale myślę, że próg będzie wyżej, zwłaszcza, gdy zazwyczaj był gdzieś koło 80%, a tegoroczny test wydawał się łatwiejszy od ubiegłorocznych.
Ja mam 38/55, więc też raczej się nie uda, ale z drugiej strony na pierwszym etapie był dość niski próg w porównaniu do poprzednich lat więc może obniżą do czegoś koło 70%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości