Co jeśli nie zdam anatomii w 3 terminie w semestrze zimowym? ŚUM

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
anabelle
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2021, o 13:03

Co jeśli nie zdam anatomii w 3 terminie w semestrze zimowym? ŚUM

Post autor: anabelle »

Przeszukałam syllabus i regulamin zajęć z tego przedmiotu i nigdzie nie znalazłam żadnej informacji. Jedynie tyle, że jeśli się nie zda za 1 razem to studentowi przysługują 2 terminy poprawkowe, a poza tym nic więcej nie pisze. Więc może tutaj był ktoś w podobnej sytuacji i wie co należy robić? Jestem na fizjo.
Egzamin teoretyczny zdałam, ale niestety szpilki oblałam drugi raz, co prawda niewiele mi brakło, ale już powoli tracę nadzieję bo naprawdę przykładam się do nauki.

Boję się, bo koledzy z roku twierdzą, że po oblaniu 2 poprawek jest już tylko komis, a jeśli nie zaliczy się komisa to następuje skreślenie z listy i nie można ponoć brać warunku (?) Co mnie bardzo przeraża, bo zależy mi żeby być na tych studiach, bardzo się staram, ale boje się, że znowu powinie mi się noga.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości