Penis complete

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Japids
Posty: 18
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Penis complete

Post autor: Japids »

Czy ktoś z Was może miał do czynienia z tym środkiem? Mam aktualnie problemy z erekcją, która jest szczątkowa albo jest nie ma. Jeśli już osiągnę to penis opada w trakcie i to mnie jeszcze bardziej dezorientuje. Moja kobieta chce mnie namówić na wizyte u seksuologa ale sam chciałbym tego uniknąć. Czytałem troche w sieci i w artykułach polecane są środki z l argininą.Czy któś brał moze penis complete ? Warto ?
parkowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Penis complete

Post autor: parkowy »

Larginina to zwykle pierwszy środek ktory bierze się w problemach ze zdrowiem.Inne srodki,tkóe jej nie zawieraja to raczej wspomgacze, witaminy, które nie mają dzialania. L arginina naomiast dobrze działa na produkcję azotu co wpływa na mięśniówkę. Sprawia to,ze więcej krwi napływa do penisa. Jest to udowodnione naukowo. Penis complete to dobry środek. Głównie ze względu na to, że oprócz argininy zawiera cynk selen i guaranę, które dodakowo wspomagają.
Kup , przetestuj.Ja coś będzie nie tak to dopiero wtedy wybeirzesz się do lekarza.
Japids
Posty: 18
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Penis complete

Post autor: Japids »

Brałem przez 2 miesiące i działał bardzo dobrze. Teraz biorę kamagrę ale jak skończy mi się opakowanie to wracam do penis complete bo działanie jest o wiele dłuższe. Kamagra trzyma mnie ok 3 godziny po wzięciu tabsa. A w przypadku penis complete to bierze się tabletkę raz dziennie i praktycznie mozna zapomnieć o problemie. Efektuw niepożadanych brak nie zauwazyłem niczego. Wiadoo, ze problemy z erekcją są trudne dla każdeog faceta ale jak brałem eromen to o nich zapominałem.
parkowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Penis complete

Post autor: parkowy »

Nie powinien Cię zawieść. Sam czulem się po tym jak mlody bóg :P
Oceniam bardzo pozytywnie. Poprawia erekcję, jest ona o wiele dłuższa i znacznie podniosło to moją pewność siebie w kontaktach z dziewczynami ( co jak co ale kiedyś miałem obawy przed stosunkiem bo bałem się ze nie spełnię oczekiwań).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości