Problemy z Campbellą

Wzajemna pomoc w nauce trudnych przedmiotów takich jak matematyka czy geografia. Wykaz materiałów, książek, ściąg, arkuszy, testów do nauki.
Kilmat07
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2022, o 09:00

Problemy z Campbellą

Post autor: Kilmat07 »

Otóż mam taki problem. Jestem na 760 str. Campbelli, czyli w ponad połowie. 1. Przez pierwsze cztery części bardzo dobrze mi się uczyło. Jednak w 5 nagle jakby więcej informacji było do nauczenia. Czy tak rzeczywiście jest, czy ja po prostu zacząłem czytać bardziej ze zrozumieniem? 2. Mam wielki problem z powtórzeniem wiadomości. Campbella nie ma wyróżnionych informacji zbytnio i kiedy chcę powtórzyć, to muszę tych zagadnień szukać w tekście, co zajmuje trochę. 3. Ile mniej więcej 25 str. campbelli odpowiada stron podrecznikowi z Nowej ery? Czy ucząc się z podręcznika do liceum szybciej bym się uczył? I czy w Villemu podsumowanie jest lepiej zrobione i nadawałoby się na powtórzenie wiadomości? 4. Czy każde książki na tym lub większym poziomie (np. akademickie) są pisane tak jak Campbella? Jeżeli tak to help
drakkar
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2022, o 08:36

Re: Problemy z Campbellą

Post autor: drakkar »

Znam ten problem. To jest jakiś dramat, ale trzeba cisnąć i kombinować jak z tego wyjść bo skoro tak to napisali, to po prostu tak ma być.
[mod]
marcinwol5xc
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2022, o 11:42

Re: Problemy z Campbellą

Post autor: marcinwol5xc »

Masz kogoś kto Ci pomógł?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości