Jakie Liceum

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Anta
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:38

Jakie Liceum

Post autor: Anta »

Hej!
Zastanawiam się nad wyborem liceum. Jestem finalistką konkursu biologicznego. Jakie LO w Krakowie polecacei dla mnie? Zastanawiam się nad V, ale nie wiem, czy się dostanę. Myślę też, czy się opłaca tak daleko jeździć (mam ok. 65 km), czy lepiej iść do stosunkowo blisko położonego dobrego, ale nie wybitnego liceum? Zastanawiam się też nad wyborem profilu. Lepiej iść na bio-chem czy mat-fiz?
no_nameCKE
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 12:12

Re: Jakie Liceum

Post autor: no_nameCKE »

_!UWAGA!_
Kilka dni temu miało miejsce włamanie na serwery CKE
Wykradziono arkusze egzaminu gimnazjalnego 2015
Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować
W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin.[at].com
To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze, wysyłam na pocztę
Wyślę każdemu!
_!UWAGA!_
Marzena452

Re: Jakie Liceum

Post autor: Marzena452 »

Ja polecam Novą, kończyłam tam. Świetne wyniki na maturze. POLECAM.
Ola2

Re: Jakie Liceum

Post autor: Ola2 »

Długo zastanawiałam się na wyborem szkoły, ale wybór jakiego dokonałam był słuszny.
Zapisałam się do novej. I skończyłam! JAK SIĘ CHCE TO MOŻNA.
EWA1

Re: Jakie Liceum

Post autor: EWA1 »

Decyzja należy do Ciebie Trudno doradzać nie znając osoby i jej zainteresowań Jeśli jesteś finalistką biologii to może jednak w tym kierunku powinnaś kontynuować naukę bo będzie Ci na pewno łatwiej. Spory zapas wiedzy już posiadasz.
zbychun22
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2017, o 14:11

Re: Jakie Liceum

Post autor: zbychun22 »

Jak masz coś robić czego nie lubisz lub do czego nie masz cierpliwości, to będziesz się męczyć a to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu i logiki. Więc biologia to dobry wybór.
[mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości