Pieczątka

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
juko1
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2010, o 20:41

Pieczątka

Post autor: juko1 »

Czy ktoś z Was orientuje się jak ma wyglądać pieczątka pracownika laboratorium który jednocześnie jest starszym technikiem analityki i mgr biologii ?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Pieczątka

Post autor: Padre Morf »

Imię i Nazwisko
st. technik analityki medycznej
juko1
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2010, o 20:41

Re: Pieczątka

Post autor: juko1 »

dziekuję za odpowiedź.taką pieczątkę pracownik już ma.chodzi mi o to czy zamieścić na niej jeszce informacje mgr biologii
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Pieczątka

Post autor: Gekon »

Ja widziałem kiedyś taką pieczątkę, z tym ,że osoba miała napisane biolog i niżej diagnosta laboratoryjny
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Pieczątka

Post autor: Biochejter »

juko1 pisze:dziekuję za odpowiedź.taką pieczątkę pracownik już ma.chodzi mi o to czy zamieścić na niej jeszce informacje mgr biologii
Ale po co umieszczać informacje nieistotne, czyli takie które nic o uprawnieniach nie mówią? równie dobrze może być technik z mgr geografii, ale jaki sens mieć to na pieczątce.
Gekon pisze:Ja widziałem kiedyś taką pieczątkę, z tym ,że osoba miała napisane biolog i niżej diagnosta laboratoryjny
Hehe, serio? pewnie wyłącznie po to żeby się pochwalić wyższym wykształceniem.

Teraz takiej już nie zobaczysz, bo wzór pieczątki dla diagnostów jest obecnie ustalony przez ustawę KRDL i nie ma możliwości kombinacji.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Pieczątka

Post autor: Padre Morf »

Ale po co umieszczać informacje nieistotne, czyli takie które nic o uprawnieniach nie mówią? równie dobrze może być technik z mgr geografii, ale jaki sens mieć to na pieczątce.

Sensu raczej nie ma.
Chyba, że ktoś pracuje jako młodszy asystent - wtedy poza informacją mgr XYZ nie ma na niej nic.

Teraz takiej już nie zobaczysz, bo wzór pieczątki dla diagnostów jest obecnie ustalony przez ustawę KRDL i nie ma możliwości kombinacji.
teoretycznie nie ma, praktycznie pieczątki mgr biologii XYZ diagnosta laboratoryjny się zdarzają i nikt poza RCK się nie czepia ]
biurojakosci
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2022, o 16:37

Re: Pieczątka

Post autor: biurojakosci »

Pieczątka powinna zawierać twoje imie i nazwisko, stanowisko oraz numer prawa wykonywania zawodu.
[mod]
biurojakosci
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2022, o 16:37

Re: Pieczątka

Post autor: biurojakosci »

Pieczątka powinna zawierać twoje imie i nazwisko, stanowisko oraz numer prawa wykonywania zawodu.
Najlepiej jest zasięgnąć informacji od ludzi zajmujących się tematem pieczątek. [mod]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości