Powstawania gatunków wskutek krzyżowania

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
filozof666
Posty: 14
Rejestracja: 17 sie 2018, o 21:38

Re: Powstawania gatunków wskutek krzyżowania

Post autor: filozof666 »

tylko należy zwrócić uwagę, że jest różnica pomiędzy sytuacja gdy jakiś gatunek nie jest gatunkiem hybrydowym tylko gatunkiem "czystym" z domieszką genów innego gatunku (przykład gatunku człowieka współczesnego) a sytuacją gdy dany gatunek jest gatunkiem mieszanym albo powstał w wyniku dalszej ewolucji tegoż (tu mam wątpliwość czy taka sytuacja zachodzi).
filozof666
Posty: 14
Rejestracja: 17 sie 2018, o 21:38

Re: Powstawania gatunków wskutek krzyżowania

Post autor: filozof666 »

Plenko pisze:
5 maja 2022, o 17:56
Też sie kiedyś nad tym zastanawiałem i biały człowiek jest tego efektem, gdy nasi przodkowie wchłoneli Neandertalczyka
tylko należy zwrócić uwagę, że jest różnica pomiędzy sytuacja gdy jakiś gatunek nie jest gatunkiem hybrydowym tylko gatunkiem "czystym" z domieszką genów innego gatunku (przykład gatunku człowieka współczesnego) a sytuacją gdy dany gatunek jest gatunkiem mieszanym albo powstał w wyniku dalszej ewolucji tegoż (tu mam wątpliwość czy taka sytuacja zachodzi).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości