Penilarge

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Penilarge

Post autor: krim »

Czy ktoś może brał tabletki penilarge na powiększenie członka?
Mam kikla pytańl

czy był efekt a jak to jaki/

jak długo braliście

czy były jakies efekty niepożadane

i czy stosowliście dodatkowo jakieś ćwiczenia czy pompkę?????
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Penilarge

Post autor: parkowy »

Próbowałem kilku tabletek na powiekszenie penisa i jak dla mnie najlepsze. Ba.... w zasadzie jedyne jakie zadziałały bo inne to jakaś ściema była. Mianowicie zero efektu. Generalnie nigdy nie miałem dużch gabaytów. początkowo mi to nie przeszkadzało, jednak potem zacząłem się porównywać z partnerami moich kobiet i doszedłem do wniosku,że jak powieksze to bedę mógł lepiej je zaspokajać. Wypróbowałem na poczatku jakiś penixen i śiema, potem była pompka i efekt był ale na krótkoo i tylko przy eekcji. Poem przyszło penilarge bo wyczytałem dobre opinie. Brałem przdz 3 miesiace i członek grubszy w obwodzie o jakieś 3cm, długość większa o 2 cm. Jak chcesz to spróbuj.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Penilarge

Post autor: krim »

To tak długo trzeba brać? Myślałem, że z miesiąc wystarczy...
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Penilarge

Post autor: parkowy »

Nie, miesiąc to za krótko. Po miesiącu to nie widziałem u siebie żadnej różnicy poza mocniejszymi erekcjami co mnie w sumie upewniło,że tabletki działają. Tyle, ze powiększenie to dopiero jest po dwóch czy po nawet 3 miesiącach. Dodam, że w trakcie brania tabletek cały czas stosowałem pompkę, nie wiem czy rzeczywiście tak powiększyła i poprawiła ich działanie czy nie. Nie używałem żelu, potem dopiero wyczytałem,ze żel penilarge zapobiega rozzstepom, i trochę się cykałem,że mi się coś takiego pojawi. Jednak nie miałem żadnych. Widocznie u jednej osoby się pojawiają u drugiej nie. Tak czy inaczej u mnie efekt satysfakcjonujący.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Penilarge

Post autor: krim »

Nie napisałeś jescze o efektach niepożadanych jeśli takie są. sa jakieś?
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Penilarge

Post autor: parkowy »

Nie zauważyłem u siebie żadnych.Poza tym częstymi erekcjami,czasami w nietypowych sytuacjach ale jak bierzesz tabsy, które maja w sobie tak duża dawkę L argininy to raczej czegoś takiego możesz się spodziewać,tak wiec dla mnie to akurat nie było żadne zaskoczenie.
podolak34
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2022, o 12:52

Re: Penilarge

Post autor: podolak34 »

sam nie biorę ale jako trener personalny wiem że chłopaki na siłowni łykają tabletki maxorman i z tego co mówią to działa jakoś na ich członki powiększająco.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Penilarge

Post autor: Japids »

Sam zdecydowałem się na powiekszenie penilarge Kupowałem bez przekonania przyznam ale postanowiłem przetestować taką nieinwazyjną metode. Po prostu pomysłałem sobie,ze jak to nie pomoże to pozostaną zawsze inne sposoby a przynajmniej będę wiedział,ze nie działa i tyle. NO i zaskoczyło mnie to pozytywnie W pierwszym mesiącu powiekszania penilarge efektów brak. Za to w połowie drugieog miesiaca zauwazyłem,że nie dość,że erekcje są wieksze oraz mocniejsze to jeszcze penis jst wiekszy w czasie erekcji ( w spoczynku był taki sam). W trzecim miesiącu wielkość w spoczynku się powiekszyła
Cieszę się,ze nie zrezygnowałem z brania tabletek w pierwszym miesiącu bo coś takiego juz chodziło mi po głowie.
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Penilarge

Post autor: pbrzoi »

Słuchaj a stosowałeś same tabletki Penilarge czy może jeszcze miałeś żel z serii? Bo zastanawiałem się czy sobie nie kupić ale cały komplet dość sporo kosztuje.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Penilarge

Post autor: Japids »

Z tego co czytałem wczesniej to sam żel nie ma takiego powiekszającego działania jak tabletki. To tabletki powiekszają ale żel jest wspomaający. Sam dostałem dodatkowo w gratisie do zamówienia zestawu Jak kupisz sobie cała kurację to powinni Ci coś takiego dać. Ogólnie zel jest na zapobieganie rozstępom, które mogą się pojawic jak powiekszasz penisa. U mnie żadnych rozstępów na szczęście nie było.
asystent432
Posty: 6
Rejestracja: 2 lut 2023, o 13:43

Re: Penilarge

Post autor: asystent432 »

biorę drugi miesiąc tego maxorman i widzę że nieźle daje w człona polecam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości