matura po wielu latach

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Tymek95
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 2022, o 15:36

matura po wielu latach

Post autor: Tymek95 »

Drodzy Forumowicze,

Maturę rozszerzoną z chemii zdawałem w 2014 roku. Poprawiałem ją też rok później.

Którą podstawę programową zdawałbym, gdybym zdecydował się w roku 2023 na trzecie podejście? Moją z 2014 roku czy nową z 2023?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: matura po wielu latach

Post autor: James Bond »

Cześć Tymek9t

Będziesz pisać nowa maturę taka jak wszyscy piszą .
Będziesz poprawiać ? Od ostatniej Twojej matury już 8 lat . Zdecydowałeś się na poprawę?
Linden
Posty: 1
Rejestracja: 4 cze 2022, o 19:30

Re: matura po wielu latach

Post autor: Linden »

A nie czasem ani tą ani tą ? tylko maturę na zasadach 2015+, 2023 pisze tylko młodzież na razie jeszcze parę lat zanim wszyscy ją dostaną, a sprzed 2015 czyli formuła 2007 się skończyła jakiś czas temu.
Tymek95
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 2022, o 15:36

Re: matura po wielu latach

Post autor: Tymek95 »

James Bond pisze:
5 kwie 2022, o 11:17
Cześć Tymek9t

Będziesz pisać nowa maturę taka jak wszyscy piszą .
Będziesz poprawiać ? Od ostatniej Twojej matury już 8 lat . Zdecydowałeś się na poprawę?
Chcę poprawić za rok lub dwa, żeby udowodnić sobie, że mogłem dostać się na medycynę. Kto wie, może po 30stce nawet się na te studia zdecyduję
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: matura po wielu latach

Post autor: James Bond »

Dzięki za kopa motywacyjnego
Może również spróbuję uderzyć raz jeszcze . Też za niedługo 30 na karku , i wciąż o tej medycynie myślę .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości