Długość prącia

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Długość prącia

Post autor: parkowy »

Witam Mam pytanie dotyczące długośći mojego prącia. Podobno penis rośnie do 21 roku życia. Ja za miesiąc kończę dziewiętnaście... Mój penis w stanie wzwodu mierzy około 14 cm. Czy w moim wieku jest jeszcze szansa że moje przyrodzenie urośnie jeszcze np do 15-16 cm?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Długość prącia

Post autor: walkway »

Może urośnie z pól centymetra ale nie urośnie więcej. Masz już prawie 19 lat tak więc penis osiągnął już swoją bazową wielkość. Jesli chodzi o większe powiekszenie to masz tutaj dwie opcje: pompke albo tabletki. Sa zwolennicy pierwszej i drugiej opcji powiekszania ale moim zdaniem tabletki dają lepszy efekt. I na pewno bardziej długotrwały niż pompka.
parkowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, o 08:53

Re: Długość prącia

Post autor: parkowy »

No wlaśnie aktualnie biorę extra large i efektu dużego nie widze a biorę już 3 miesiąc :(
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Długość prącia

Post autor: walkway »

Bo wybrałeś kiepskie tabletki. Ogólnie extra large bardozo łądnie się reklamują. wiele obiecują ale jak przychodzi co do czego to okazuje się, że są bardzo słabe jeśli chodzi o ich działanie. Wiem bo miałem z nimi do czynenia ale dobrze że się nie zraziłem i zamówiłem sobie jeszcze drugie dla porównania. Te drugie to penis complete i szczerze powiedziawszy działanie ich jest o wiele lepsze, po pierwsze dobrze wpływają na erekcję oraz na ochote na seks. Po drugie rzeczywiśćie jest powiekszenie członka (w dłuższej kuracji ale u mnie efekty pierwsze widziałem po miesiącu, podczas gdy brałem extra large dwa miesiące i efektów żadnych).
Jarmak
Posty: 29
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Długość prącia

Post autor: Jarmak »

A czy jak przeskoczę z jednych na drugie to mi to nie zaszkodzi?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Długość prącia

Post autor: walkway »

A jak Ci może zaszkodzić? Raczej nie powinno, jedne i drugie to ziołowe tabletki tak wiec można je brać. Tyle, że penis complete mają w składzie o wiele większe dawki L argininy a właśnie ten środek ma największy wpływ na powiększanie członka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości