Spadek ochoty na seks

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Spadek ochoty na seks

Post autor: pbrzoi »

Czy ktoś może miał z tym problem? Co może pomóc?
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Spadek ochoty na seks

Post autor: basia28 »

Pierwsze co polecam to zbadanie sobie poziomu progesteronu i ogólnie inne badania hormonalne (bada się w 19 dniu cyklu). Rozregulowanie hormonalne może spowodować zmniejszenie ochoty na seks.Po drugie warto jest spróbować tabletek na poprawę ochoty na seks.Pisze tutaj na przykład o libido therapy, które brałam na polecenie mojej pani ginekolog.Niby witaminy ziołowe, ale mi pomogły.
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Spadek ochoty na seks

Post autor: dkdkdk »

a jakie macie opinie o stimea?
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Spadek ochoty na seks

Post autor: pbrzoi »

Brałam i te i te ale moim zdaniem libido therapy o wiele lepsze. Przynajmniej u mnie tak było :) Nie są drogie, z dostepnością trochę gorzej niż w przypadku stimei bo można zamówić jedynie przez neta ale jeśli chodzi o skład to jest o wiele lepszy. Brałam libido therapy przez prawie 4 tygodnie i ochota na seks była z każdym kolejnym dniem coraz lepsza. Potem odstawiłam, trochę bałam sie, ze ochota na seks spadnie ale widocznie mają długotrwałe zadanie.No i same tabletki to nie wszystko. Trzeba czasami wrzucić na luz, mi pomogło również wziecie urlopu , pojechanie na wakacje. No i aktualnie również nie obciążam się praca bo to źle działa nie tylko na libido ale ogólnie na nasz organizm.
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: Spadek ochoty na seks

Post autor: mille »

Kupiłam sobie libido therapy, właśnie dzisiaj zaczynam kurację ale zastanawiam się nad tym jak je brać :) Czy tak jak tabletki anty codziennie czy może przed seksem? Bo na opakowaniu nie pisze.
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Spadek ochoty na seks

Post autor: pbrzoi »

Ja brałam codziennie jedna tabletkę o jednej porze. U mnie pierwsze efekty były tak mniej więcej po 5 czy 6 dniach z tego co pamiętam, ale jak ich nie będzie to nie dramatyzowałabym na pewno ale po prostu dalej brała z oczekiwaniem na efekt. Moja pani ginekolog ostrzegła mnie, ze tabletki są bardzo dobre i mają długofalowe działanie, jednak trzeba je brać dłużej. Co mi się również spodobało to to,ze wydaje mi się, że libido therapy działa o wiele lepiej również na nawilżenie pochwy. Nie muszę dzięki niemu stosować lubrykantów a wczesniej bez lubrykantów się nie obyłoJa brałam codziennie jedna tabletkę o jednej porze. U mnie pierwsze efekty były tak mniej więcej po 5 czy 6 dniach z tego co pamiętam, ale jak ich nie będzie to nie dramatyzowałabym na pewno ale po prostu dalej brała z oczekiwaniem na efekt. Moja pani ginekolog ostrzegła mnie, ze tabletki są bardzo dobre i mają długofalowe działanie, jednak trzeba je brać dłużej. Co mi się również spodobało to to,ze wydaje mi się, że libido therapy działa o wiele lepiej również na nawilżenie pochwy. Nie muszę dzięki niemu stosować lubrykantów a wczesniej bez lubrykantów się nie obyło
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość