Przedwczesny wytrysk

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Przedwczesny wytrysk

Post autor: pbrzoi »

Jak wam się udaje ogarnąć problem z przedwczesnym wytryskiem? Mam godzinę a kończę w 10-20 min ;/ Chciałbym trochę dłużej pofikać.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Japids »

Mi się czasami zdarza za szybko dojść, ale tylko wtedy gdy nie robiłem tego przez jakiś dłuższy okres czasu. Ale akurat na to dobre są środki uśmieżające, łagodzące napięcie seksualne. Mam tutaj na myśli prezerwatywy z specjalnym żelem, żele czy chusteczki nasączone specjalną substancją.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: krim »

Przedwczesny wytrysk jest jak kończysz przed 2 minutami, w twoim przypadku nie ma mowy o przedwczesnym wytrysku. Tak jak osoba powyżej możesz spróbować tych chusteczek.
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: pbrzoi »

No niby tak ale jednak chciałbym dłużej bo potem potrzebuję o wiele więcej czasu aby wrócić do pełnej sprawności i drugi stosunek raczej nie wchodzi w grę. Prezerwatyw używałem ale zwykłych , te opóźniające widziałem , muszę przetestować.
Chustezcki? Żele? Jakie przetestowałeś?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Japids »

Już praktycznie wszystko testowałem. No może prawie wszystko.

Żele są okey, ale trzeba uważać, bo jak się za dużo użyje, to jest taki poślizg, że efekt jest odwrotny do zamierzonego. Jeżeli chodzi o chusteczki, to stosowałem jedynie orgasm control wipes. Zwykle laska w podczas gry wstępnej mi go wcierała w członka. 5-10 min i można było jechać. Około 30 min spokojnie da się na tym wytrzymać.
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: pbrzoi »

No właśnie nie chciałbym za bardzo brać na razie tych na receptę. Czy nie zaszkodzą?A te chusteczki to gdzie mozna dostać? W aptekach? Czy trzeba zamawiać przez internet?
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: dkdkdk »

Ja te chusteczki znalazłem na zwykłych stronach seks shopów, sporo można tam takich rzeczy znaleźć Też używałem i potwierdzam, Są niezłe.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: Japids »

Nie wiem czy znajdziesz w aptekach. Ja takich rzeczy w aptece nie zamawiam bo wygodniej jest dla mnie kupować przez internet. Wpisz sobie w google OC Wipes i powinna Ci wyskoczyć lista sklepów, w jakich znajdziesz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości