Zielona herbata

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Zielona herbata

Post autor: sparky »

Wpadłem ostatnio na pomysł żeby zbierać ze sobą do szkoły zrobioną z domu zieloną herbate z butelce szklanej . Czy istnieją jakies przeciwskazania przed picieć zimnej herbaty ?
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Zielona herbata

Post autor: yeast »

Nie wydaje mi się.
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Zielona herbata

Post autor: sparky »

Dzięki za rozwianie wątpliwości
maddie
Posty: 26
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 23:20

Re: Zielona herbata

Post autor: maddie »

Prawda o herbacie jest taka ze jesli pazy sie ja przez 1- do 1.5 min to zawiera duzo kofeiny prawie tyle co kawa herbata parzona dluzej nie zawiera kofeiny bo w roztworze tworza sie kompleksy adeninowo-kofeinowe dlatego ta pirwsza dziala pobudzajaco a druga relaksujaco ponad to nie nalezy parzyc herbaty dluzej niz 4 min bo wtedy wydzielaja sie szkodliwe garbniki i jeszcze dodam ze lepiej kupowac drozsze herbaty lisciaste bo sa zrobione z mlodych lisci w ktorych jest mala ilosc astrosklereidow co odpowiada m in za lepszy smak herbaty i zawartosc antyoksydantow wogole jesli chodzi o wolne rodniki to polecam herbatke silvermoon
Gosiaczek89
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2019, o 15:35

Re: Zielona herbata

Post autor: Gosiaczek89 »

Zielona herbata jest super :) smaczna i zdrowa :) warto pić, ale te tylko najlepsze, a nie jakies tanie podróbki :)
ZdrowaChwila
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2019, o 16:43

Re: Zielona herbata

Post autor: ZdrowaChwila »

Nie ma żadnych przeciwwskazań. Pozdrawiam :)
zbyszekkieliszek
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2021, o 21:20

Re: Zielona herbata

Post autor: zbyszekkieliszek »

możesz urozmaicić zielona herbatę o parę liści pokrzywy [mod] ;)
remijka
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2021, o 20:56

Re: Zielona herbata

Post autor: remijka »

A jak jest z yerbą?
ksawerka
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2022, o 13:55

Re: Zielona herbata

Post autor: ksawerka »

Herbata zielona posiada w sobie bardzo dużo wartości odżywczych które pozytywnie wpływają na organizm, pytanie czy w zależności od butelki nie osłabia tego. Słyszałam, że szklana butelka najlepiej działa jeżeli chodzi o takie rzeczy. Możesz sobie poczytać więcej na temat zielonej herbaty [mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości