Narzeczony ma małego penisa

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Narzeczony ma małego penisa

Post autor: mille »

Witam. Proszę tutaj o poważne odpowiedzi bo problem nie jest taki mały.Mianowicie mój narzeczony ma niewielkiego penisa. Ale takiego naprawdę mikro bo ma jakies 10 cm we wzwodzie.Nie czuję go w sobie ale on również ma kompleksy.

Ostatnio zaczął wspominać o operacji na co ja się nie zgadzam bo jak sobie tam coś uszkodzi? To co wtedy? Czy orientujecie się czy w jakiś inny sposób mozna powiększyć?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Narzeczony ma małego penisa

Post autor: Japids »

To rzeczywiście niewielki ale jest dużo sposobów na seks z niewielkim penisem. Na przykład pozycja na jeźdźca. Jest bardzo podniecająca. Nie zgadzaj się na pewno na operację bo rzeczywiście sobie jeszcze coś uszkodzi ;/ Są inne sposoby na powięksanie.Na przyklad tabletki penilarge ( można tak powiekszyć o 2-3 cm).
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Narzeczony ma małego penisa

Post autor: dkdkdk »

Możesz coś więcej napisać o tych tabletkach? Penilarge o których piszesz? Pytam jako osoba potencjalnie zainteresowana - właściwie nie ja, tylko mój partner, który ma kompleksy na tym punkcie. Dla mnie to nie ma aż takiego znaczenia, ale on czuje się z tym źle.
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: Narzeczony ma małego penisa

Post autor: mille »

Czytam że opinie są w sieci pozytywne ale czy piszesz bo przeczytałaś o nich czy znasz może kogoś kto je przyjmował?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Narzeczony ma małego penisa

Post autor: Japids »

Nie jest tani, ale tego typu środki generalnie nie są tanie. Przechodzą przez sito różnych badań które wykluczają szkodliwość zdrowotną. Po prostu trzeba dowieźć, że lek ten nie jest szkodliwy - a to czasochłonne i drogie badania.
asystent432
Posty: 6
Rejestracja: 2 lut 2023, o 13:43

Re: Narzeczony ma małego penisa

Post autor: asystent432 »

mógłbym polecić Twojemu facetowi tabletki Maxorman brałem je przez 3 miesiące i jest efekt albo inne z tego bloga Dicka Hummera zrobił tam ranking tabletek mogących powiększyć penisa z dużym prawdopodobieństwem
[mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości