Problem z erekcja u faceta

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Problem z erekcja u faceta

Post autor: Japids »

Niesety ale dopadło to mojego męża. Ma jednak dopiero 30 lat. Nie chce ze mną o tym rozmawiać Ja probowałam wielokrotnie rozmawiać ale on jedynie się na mnie denerwuje i się odwraca. Stosunki nasze są rzadkie. Od czasu kiedy on ma takie zaburzenia unika seksu .

Nie wiem już co robić? :( Do lekarza na pewno się nie wybierze bo juz raz mieliśmy o to poważną kłotnię.
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: walkway »

Może po prostu ma problemy w pracy ,stresuje się itd.A leczy się na coś,bierze jakies leki?Często włąsnie leki wpływają na sexualnośc.

Nie naciskaj na niego poczekaj az sam się otworzy.A może macie jakies problemy miedzy sobą kłotnie i to go zniechęca do sexu.Często faceta stresuje nawet dziecko za ścianą. Ewentualnie mozna spróbować suplementow, dobry jest cum on.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: basia28 »

Stres jak najbardziej może mieć wpływ na życie erotyczne... Mój rownież jak dostał awans oraz razem z tym wićej obowiązków to się stresował i nasze życie erotyczne było bardzo... średnie. Może zaproponuj mu jakieś ziołowe suplementy na początek? Takie które zawierają na przykład żeń szeń? Mój obecnie przyjmuje i znacznie mu się poprawiło.
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: mille »

Żeń szeń jak i inne niezbędne elementy przyczyniające się do poprawy erekcji znajdziesz np w Cum on Jedno opakowanie to kuracja na 30 dni - po jednej tabletce dziennie.
Po kilku dniach zaczniesz odczuwać znaczącą poprawę w tych sprawach - w sensie zarówno pod względem siły erekcji, jak i czasu jej trwania.
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: Japids »

Ja staram sie go nie stresować ale dziewczyny ten stan trwa już jakieś ...4 miesiace i jest coraz gorzej tak więc muszę wreszcie się zabrać za jakieś działanie ;/ Nie mamy żadnych problemów, dzieci również nie mamy.On ma trochę stresa w pracy ale czy aż tak to na niego wpływa? Nie wiem czy coś przyjmuje ale podejrzewam,ze nie.Te środki są na receptę?
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: mille »

Nie, możesz dostac bez recepty w sieci.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: Krówsko »

Wizyta w parafialnej poradni małżeńskiej może zdziałać prawdziwe cuda.
asystent432
Posty: 6
Rejestracja: 2 lut 2023, o 13:43

Re: Problem z erekcja u faceta

Post autor: asystent432 »

prosent 600 - tabletki z niebieskim byczkiem na to :oops:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość