Przedwczesny wytrysk faceta

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Przedwczesny wytrysk faceta

Post autor: dkdkdk »

Jak w temacie, jestem obecnie z takim facetem który ma duże trudności w przedłużeniu czasu orgasmu. W sensie zwykle kończy po 2-3 minutach. Generalnie fajny jest, kocham go, ale na tym polu mamy problem
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Przedwczesny wytrysk faceta

Post autor: Japids »

A czy on widzi ten problem? Powinnąs z nim porozmawiac. Powiem Ci,ze nie tylko Twój mąż ma taki problem Mój równiez nie był nigdy takim długodystansowcem ale powiem Ci,że są sposoby na to aby przedłużyć stosunek. Fajna jest cala seria Orgasm Control .Są to tabletki plus żel. Są bezpieczne, zawierają same ziolowe składniki i dają dobre efekty.
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Przedwczesny wytrysk faceta

Post autor: dkdkdk »

Widzi Czasami narzeka,ze chciałby dłuzej ale nie może i jest taki szybki.Ale co z tego jak nic z tym nie robi? Probowaliśmy dwa razy pod rząd ale nic z tego. Pierwszy raz którki, drugi raz krótki a trzeci już nie może. Wiem,że moze chamskie to co teraz tutaj napisze ale po prostu brakuje mi dobrego dymanka przez długi czas. Bo ile można zaspokajać się minetka
Gdzie można kupić te srodki o których tutaj piszesz? A niech mnie, może spróbujemy.
Henry_k
Posty: 13
Rejestracja: 5 maja 2020, o 07:53

Re: Przedwczesny wytrysk faceta

Post autor: Henry_k »

Po pierwsze kup sobie wibrator. Po to je wymyślono. Po drugie nie kupuj żadnych g* środków z sexshopu - szczególnie te ze ściemą że "dobre bo ziołowe" - rośliny też mogą toksyczne. Po trzecie niech twój chłopak idzie do seksuologa i najpierw zrobi badania żeby znaleźć przyczynę, a dopiero potem bierze leki wg recepty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości