Przedwczesny wytrysk skuteczna walka

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Przedwczesny wytrysk skuteczna walka

Post autor: pbrzoi »

Witam, chciałbym się z wami podzielić jak można szybko zmienić się w super kochanka.
Otóż osobiście miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem, potrafiłem dojść ledwo wchodząc do pochwy.
Pewnego dnia zapalilem zioło przed stosunkiem i nagle mogłem się kochać przez 30 minut, oczywiście z początku po 10 minutach już czułem że dochodzę ale wystarczyło na 10s zrobić przerwę i znów mogłem, do tego pamiętajcie żeby regularnie głęboko oddychać.
Po kilkunastu razach po ziole, przyszło czas na seks ""Na trzeźwo"" i nagle mogłem się kochać przez 30 minut bez niczego. Przedwczesny wytrysk bierze się z nauki ciała do szybkiego wytrysku i trzeba swoje ciało oduczyć tego błahego problemu.
Życzę wszystkim powodzenia
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Przedwczesny wytrysk skuteczna walka

Post autor: Mamars »

No coż. Nie jest to jakieś duże odkrycie. Wiadomo, ze po ziele mozńa o wiele dłużej. Sam niekiedy jak się napaliłem to miałem problemy z dojściem hehe. Ale przy kilku buszkach faktycznie mozna i można . Problem jest w tym, ze moim zdaniem odczucia są przytłumione i bez blanta czuję osobiście więcej. Poza tym nie będziesz palił przed każdym seksem. Moja kobieta nie przepada za tym zapachem. Nie ma nic przeciwko paleniu ale nie chce abym palił w domu tak więc jesli palę to u kumpla
Poza tym coś takiego możesz osiągnąć za pomocą chusteczek orgasm control. Również znieczulają członka i dają możliwosć dłuższego seksu.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Przedwczesny wytrysk skuteczna walka

Post autor: Jarmak »

Potwierdzam tutaj co napisała osoba powyżej. Aczkolwiek wydaje mi się, że spray orgasm control jest o wiele wydajniejszy i cenowo bardziej się go opłaca (szczególnie jeśli używa się tego środka często).
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Przedwczesny wytrysk skuteczna walka

Post autor: Mamars »

Może i masz rację ale chusteczki na początek przynajmniej są o wiele wygodniejsze. Zajmują niewiele miejsca, tak wiec można je schować bez problemu do kieszeni czy do jakiegoś schowka,podczas gdy ze sprayem już tyle nie zrobisz. Zajmuje wiecej miejsca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość