Mały członek

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Mały członek

Post autor: dkdkdk »

Mam taki problem. Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Wcześniej nie zwracałem być może na to uwagi ale przyszedł czas i poznałem cudowna kobietę. Jest bardzo wyrozumiały i w ogóle. Do rzeczy. Mój członek w zwodzie ma ok 8-10 cm długości. Moja sympatia jest jakby to powiedzieć dosc Łużna. I wydaje mi się że nie odczuwa satysfakcji ze stosunku.
Co jakiś czas dostaje różne ulotk reklamujacei specyfiki na powiększenie członka. Nie wiem jednak na ile one są skuteczne. Dodam że moja sympatia jest zdecydowanie przeciwna abym zaczął zazywaC te tabletki. Ja jednak chce a uważam ze ona asluguje na wszystko co najlepsze. Czy możliwe jest aby przyjmowanie tabletek spowodowało zwiększenie członka???
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Mały członek

Post autor: Jarmak »

W większości przypadków tak. Nie będzie to na pewno powiększenie takie jak po operacji. Kiedy możesz powiekszyć penisa o nawet 10 centrymetrów. Tabletki dają powiekszenie rzędu 2, max 3 cm na długości w ciągu 3 miesięcy regularnego stosowania. Jesli Cię to satysfacjonuje to spróbuj. Sam mam doświadczenia z dwoma środkami. Pierwsze tanie z allegro nie dały efektu. Drugie o wiele droższe Penilarge dały powiększenie takie jak opisałem powyżej. Kuracja nie jest tania ale efekt jest i utrzymuje się w 6 miesięcy po zaprzestaniu.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Mały członek

Post autor: krim »

Sam dodam,że jest jeszcze możliwość powiększenia penisa za pomocą ostrzyknięć kwasem hialuronowym niemniej jest to metoda bolesna i efekt trwa rok ( nie dłuzej). Na pewno na początku proponowalbym zobaczyć jak działają u CIebie tabletki. Efekty są różne bo wiele zalezy od konkretnej osoby i od tego ile bierze się tabletki. Sam akurat nie stosowałem kuracji ale penilarge przewija się tutaj na forum od dłuższego czasu i widzę,że wiele osób sobie je chwali.
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Mały członek

Post autor: dkdkdk »

Panowie a gdzie można kupić te tabletki ? Czy są na recepte czy kupię bez recepty?
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Mały członek

Post autor: krim »

Szukałeś w sieci? Sa w wielu sklepach:
[mod]
moim zdaniem jednak wynika to z tego, że goście nie brali tabletek tak jak sie powinno brać czyli regularnie.
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Mały członek

Post autor: Mamars »

W tabletki nie wierze choć wiele osob faktycznie chwali nie wim nie probowałem ale wydaje mi sie ze raczej kicz
ja osobiscie powiekszyłem 1,5 cm w 3 mies rozciagania czyli po kapieli kremik ( akurat z tej samej serii penilarge) i jazda poczytaj o tym troche to bedziesz wiedział jakie cwiczenia sobie dobrac ja tu nie bede sie rozpisywał ale ja naprawde efeekty dostrzegłem moze nie duze ale zawsze cieszy :D powodzenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości