Gorsza kondycja seksualna z wiekiem

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Gorsza kondycja seksualna z wiekiem

Post autor: Jarmak »

Panowie. Czy Wy również z wiekiem obserwujecie u siebie gorszą kondycję seksualna? Sam jeszcze kika lat temu nie miałem takich problemów ale obecnie aby dojść do pełnej erekcji muszę sobie pomagać ręką co mnie trochę stresuje ( moją partnerkę oczywiscie też). Brałem żeń szeń ale on nie daje efkektów '/
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Gorsza kondycja seksualna z wiekiem

Post autor: Mamars »

W pewnym wieku to pewnego rodzaju przypadłość którą trudno przeskoczyć. Najgorsze jest to, że chce się tak jak kiedyś - ale nie zawsze można. Trochę frustrujące. Ale są przecież różnego rodzaju wspomagacze.
W fajnych czasach przyszło nam żyć pod tym względem. Mam tutaj na myśli takie środki jak np Cum on. Poczytaj sobie o tym.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Gorsza kondycja seksualna z wiekiem

Post autor: Jarmak »

Jak na razie czytałem sobie o sildenafilu oraz o viagrze. Polecają sobie w innych tematach. Z drugiej strony nie chciałbym się na razie truć chemia. czy ten środek o którym tutaj piszesz jest równiez na receptę? Czy od tego typu specyfików człowiek się nie uzależnia?
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Gorsza kondycja seksualna z wiekiem

Post autor: Mamars »

Daj sobie na razie spokój z viagrą i sildenafilem. Jestem zdania,ze na początku trzeba przetestować ziołowe środki zanim sięgniesz po leki. Przynajmniej wiesz,że nie mają skutków ubocznych. Wypróbuj sobie cum on. Brałem i efekt jest po 7 dniach już chociaż ten najlepszy jest po miesiącu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości