Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Post autor: Mamars »

Witam mam maly problemy mianowicie chodzi o wytrysk podczas stosunku zdaza mi sie dojść w 3\2min i czuje sie żałośnie ze moja partnerka nie jest zaspokojona w 100%, prosze o opinie i jakies porady lub sposoby.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Post autor: Jarmak »

Kup strapona

A tak poważnie to młody jesteś i masz czas aby się wyrobić, jak będziecie regularnie uprawiać seks to twoja """"""""sprawność"""""""" wydłuży się. Masz jeszcze paluszki i jęzorek więc na pewno dasz radę ją zadowolić.

A jak będzie coś psioczyć to powiedz, żeby nie marudziła bo przyjemność z seksu to mają mieć mężczyźni a nie kobiety, one mają rodzić dzieci kiedy trzeba A i dobrą opcją mogą być chusteczki orgasm control, za ich pomocą również można przedłużyć wytrysk
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Post autor: Mamars »

Kolego masz złe priorytety. Wzięte z głupot reklamowych. Skupiasz się na zaspokojeniu kobiety i wychodzi klops. To ma wyglądać tak, że to Ty masz mieć przyjemność i masz kobietę zdominować, posiąść. Jeśli tak zrobisz większość kobiet, będzie w siódmym niebie. Ty tu masz być dominatorem. A nie zaglądać, patrzeć, czy ma orgazm czy nie ma. Oczywiście są wyjątki kobiet dominujących, ale to rzadkość. Co do chusteczek to dobra opcja chociaż jeśli chodzi o mnie to wolę spray orgasm control bo jest bardziej wydajny i wystarcza na dłuzej.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Post autor: Jarmak »

Gdzie to kupujecie?
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Post autor: Mamars »

W sklepie [mod] jest cała seria Najlepiej przetestuj sobie na początku chusteczki, jak się sprawdzą to będziesz mógł przetestować spray.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości