Żele intymne jakie warto

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Żele intymne jakie warto

Post autor: Jarmak »

Próbowaliśmy wiele. Pytam się tutaj głównie o żel zwiekszający doznania. Niestety ale te rozgrzewające zupełnie mi nie przypadły do gustu. Pieką.


Co polecicie?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Żele intymne jakie warto

Post autor: Japids »

Jakiego konkretnie żelu uzywałaś? Bo sama ostatnio kupiłam sobie durex czerwony i równiez mi nie podpasował własnie z tego powodu. Bardzo mnie piekło jak używałam ;/ Nie było to zbyt przyjemne. Unimile są moim zdainem lepsze chociaż ten czerwony również piecze. Nie wiem kto ich używa. Aktualnie stosuję libi gel. Fajny, zwieksza doznania jest o wiele milszy ponieważ ładnie pachnie. No i opakowanie ma lepszą pompkę ( jest wieksze). Kupiłam bo byłam ciekawa czy rzeczywiście bedzie zwiekszał odczucia podczas seksu i zwieksza
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Żele intymne jakie warto

Post autor: Jarmak »

Wlasnie tutaj pisałam o durexie. Wypróbowałam kilka ich żeli. I ten czerwony i ten zielony i durex o i tylko ten zielony w miarę....Ten libi gel współpracuje z prezerwatywą?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Żele intymne jakie warto

Post autor: Japids »

Jak najbardizej, używamy gumki i bez problemu można go stosować. Jeszcze mi się przypomniało o BeLover. Mam wersję forte ( z taką fioletową etykietką). Nie zwiększa odczuć ale daje mega poślizg tak więc jest o wiele przyjemniej. O wiele bardizej wydajny niż typowe zele. Poza tym nie ma zapachu.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Żele intymne jakie warto

Post autor: Jarmak »

Gdzie kupowałaś?
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Żele intymne jakie warto

Post autor: Japids »

W internecie.Kiedyś wydawało mi się, że widzialam również w którejs naturze ale ostatnio się tam przeszłam i same unimile i durexy stały.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości