Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
melchior_1
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2024, o 12:36

Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: melchior_1 »

Kochani! Jesteśmy już po publikacji odpowiedzi. Słychać już głosy, że wiele osób złoży odwołania. A jak Wam poszło i jak w tym roku obstawiacie próg. Głowy do góry nie jesteście sami.
serratia24
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2024, o 12:55

Re: Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: serratia24 »

35 pkt, więc w tym roku nie ma szans i szykuję się na kolejny. Próg obstawiam niższy, ok. 75% ale kto ich tam wie.
Urzytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2022, o 18:53

Re: Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: Urzytkownik »

Napisałem na 38 pkt czyli 69%, w tym popełniłem tak rażące błędy, że zamiast 46 000 lat napisałem 46 000, a także 5,6 zamiast 5,5. Nie wiem jak można stworzyć tak antyludzką olimpiadę. Na szczęście to już moje ostatnie podejście. A więc podsumowując straciłem czas na naukę do tej olimpiady oraz czas na napisanie dwóch prac które mogę sobie wsadzić w końcowy odcinek jelita grubego. Niech się udł...wią w tej komisji.
Urzytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2022, o 18:53

Re: Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: Urzytkownik »

Napisałem na 38 pkt czyli 69%, w tym popełniłem tak rażące błędy, że zamiast 46 000 lat napisałem 46 000, a także 5,6 zamiast 5,5. Nie wiem jak można stworzyć tak antyludzką olimpiadę. Na szczęście to już moje ostatnie podejście. A więc podsumowując straciłem czas na naukę do tej olimpiady oraz czas na napisanie dwóch prac które mogę sobie wsadzić w końcowy odcinek jelita grubego. Niech się udł...wią w tej komisji.
serratia24
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2024, o 12:55

Re: Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: serratia24 »

Mi też punkt przepadł za napisanie 46 tyś bez lat :shock: To był mój pierwszy start w OB, chyba podejdę jeszcze w 3 klasie i jak znowu powydziwiają takie zadania to w maturalnej sobie daruję.
serratia24
Posty: 3
Rejestracja: 3 lut 2024, o 12:55

Re: Ile punktów mamy i jaki próg obstawiamy

Post autor: serratia24 »

Jest już próg - 39 pkt. Tak niskiego chyba jeszcze nie było, co świadczy o trudności tegorocznej olimpiady...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości