Żel intymny

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
mille
Posty: 17
Rejestracja: 16 mar 2017, o 12:10

Żel intymny

Post autor: mille »

Mam pytanie czy istnieje żel rozluźniający mięśnie pochwy który można stosować przed stosunkiem żeby się kobieta rozluźniła? Mam z tym problem,mój partner czuje jak zaciskam mięśnie na jego członku podczas penetracji,poza tym krzyczę z bólu przez cały stosunek i inni w domu to słyszą,jest to krępujące.
basia28
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 05:45

Re: Żel intymny

Post autor: basia28 »

"Moze troszke czerwonego winka przed milościa by troszke pomoglo. Nie wiem czy byłaś u lekarza, ale warto zobaczyc czy przypadkiem nie jest to problem Twojej fizjonomiii. Poza tym stosunek powinien być przyjemnością. I nie powinien byc bolesny.... Coś takiego jak u Ciebie jest tutaj niedopuszczalne.

Jeśli chodzi o żele rozluźniające, polecam be lover
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Żel intymny

Post autor: Mamars »

Być może za bardzo się denerwujesz. Seks kojarzy Ci się z czymś bolesnym i nieprzyjemnym, warto byłoby to zmienić. W takiej sytuacji mocno się spinasz... Jako rozwiązanie problemu proponuję spróbować różnych nawilżaczy,które ułatwią wejście członka do pochwy. Be lover o którym tutaj wspomniała koleżanka jest bardzo dobry.
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Żel intymny

Post autor: Jarmak »

Dziewczyny sama zastanawiałam się nad libi gel albo nad unimilem niebieskim, który jest lepszy?
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Żel intymny

Post autor: Mamars »

Chodzi Ci o tego standardowego unimila? Nie jest zły, ale jakośc w stosunku do ceny jest moim zdaniem taka sobie i można znaleźć o wiele lepsze żele, jak wczesniej wspomiany be lover. Niby i to i to jest żelem intymnym ale ten drugi jest o wiele lepszy. Po pierwsze nie jest tak rzadki, po drugie nie klei się. Po trzecie ma o wiele lepsza wydajność. Do zamówienia jedynie przez internet niestety ale warto. Co do libi gel to jest to żel bardziej poprawiający doznania oraz zwiększający szansę osiągnięcia orgazmu :)
pbrzoi
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2022, o 10:59

Re: Żel intymny

Post autor: pbrzoi »

Czyli nie nawilża?
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Żel intymny

Post autor: Mamars »

Libi gel nawilża, ale jest to trochę inny żel, sama go lubię na przyklad o wiele bardziej niż be lover, ale używam go po pierwsze o wiele mniej, po drugie raczej jedynie na łechtaczkę czy na wejscie do pochwy, czyli na bardziej wrażliwe miejsca. Nie nadaje się na przyklad do seksu analnego, a do takiego seksu nadaje się o wiele lepiej be lover.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość